Zdravotníci vyzývají pacienty k očkování před podzimní sezónou

Zdravotníci vyzývají pacienty k očkování před podzimní sezónou

Pittsburgh (KDKA) – Po výrazném poklesu rutinního očkování začínají zdravotníci konečně vidět, jak tato čísla klesají.

„Vakcíny chrání před vážnými nemocemi, nemocemi, invaliditou a dokonce i smrtí,“ říká Dr. Neha Vyas z Clevelandské kliniky.

Navzdory pomalému růstu miliony lidí na celém světě stále potřebují život zachraňující vakcíny a ve Spojených státech úředníci vyzývají pacienty, aby si vyhrnuli rukávy, aby ochránili sebe i ostatní před nemocí.

Existuje rutinní očkování včetně tetanu, herpes zoster a zápalu plic a každoroční očkování proti chřipce, které mnozí potřebují. Do tohoto seznamu byl přidán snímek COVID-19, o kterém se lidem, mladým i starým, doporučuje, aby o něm měli aktuální informace.

A když už mluvíme o těch nejmenších, budete také chtít, aby vaše děti byly informovány o jejich očkování, aby se jejich imunitní systém nadále posiloval.

„Děti mají velmi silnou imunitní odpověď, takže čím jsou mladší, tím více si mohou vyvinout zdravou imunitní odpověď,“ řekl Dr. Vyas.

Dodává také, že koronavirus je celoroční hrozbou a že držet krok s očkováním je nejlepší způsob, jak s ním bojovat.

READ  Hubble Spy Úžasné měnící se roční období na Jupiteru a Uranu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *