Silent Hill: Ascension dostává svůj první trailer, Screaming vychází na PS5 a PS4 v říjnu

Silent Hill: Ascension dostává svůj první trailer, Screaming vychází na PS5 a PS4 v říjnu

Silent Hill: Ascension, interaktivní televizní seriál Konami, se chýlí ke konci, první epizoda bude odvysílána 31. října. Máme pro vás upoutávku, která připraví scénu, a do akce se můžete zapojit každý týden prostřednictvím aplikace Sony Pictures Core na PS5 a PS4, v prohlížeči nebo prostřednictvím stále důležitější mobilní aplikace PlayStation.

The Ascension vypráví duální příběhy, které zjevně ovlivní diváky a budou se lišit podle rozmarů publika. „Každý den budou vaše volby a činy milionů utvářet příběh a určovat jeho konečný výsledek. Vykoupení, utrpení nebo zatracení? Vy rozhodujete,“ píše se v popisu traileru.

Smutek sdílí jak rodina Hernandezových, kteří žijí v rezavém městečku v Pensylvánii, tak rodina Johansenových, obyvatelé izolované rybářské vesnice v Norsku. Obě rodiny nedávno za záhadných okolností utrpěly ztráty a během celé sezóny budou muset překonat sadistický kult a vlastní nejhorší touhy přežít a odhalit hrůzu, která je spojuje.

READ  Stardew Valley Creator odhaluje nové podrobnosti o verzi 1.6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *