Spojené státy získaly ve světovém hokejovém utkání čtvrté místo v řadě, když porazily Norsko 2: 1

Riga Taj Thompson vstřelil branku a asistenci a USA zvítězily ve svém čtvrtém zápase mistrovství světa v hokeji a v sobotu porazily Norsko 2: 1.

Jake Utinger provedl 22 zákroků a skóroval také Connor Garland. Američané jsou ve skupině dva na druhém místě, jeden bod za Finskem – které v úvodním zápase porazilo Spojené státy – a zbývají dva zápasy. Nejlepší čtyři týmy v každé skupině postoupí do čtvrtfinále.

„Dostali jsme se k drátu na konci a dobrá dávka z Norska,“ řekl Thompson. „Naše očekávání jsou zlato. Nečekejte nic menšího než tohle. Kvůli tomu jsme přišli.“

Ken Andre Olympique skóroval za Norsko.

Finsko porazilo čtvrté Německo 2: 1, když Arto Rötsalainen v polovině třetí hry zlomil nerozhodný výsledek.

Také ve skupině dva Roman Starchenko skóroval dvakrát a poskytl si tři asistence při vítězství Kazachstánu nad Itálií 11: 3.

Rusko a Slovensko zvítězily, aby zůstaly na špičce skupiny A.

Sergei Tolchinsky vstřelil branku a pomohl ve třetí polovině při vítězství Ruska nad Švýcarskem 4: 1 a Julius Hodaksch 24krát zachránil při slovenském vítězství 2-0 nad Dánskem.

inzerát

Lepor Solak také dvakrát skóroval ve vítězství České republiky nad Británií 2: 1.

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

READ  Zdena/Zdeněk: Český hrdina meziválečného období, který změnil pohlaví

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *