Spojené státy získaly ve světovém hokejovém utkání čtvrté místo v řadě, když porazily Norsko 2: 1

Riga Taj Thompson vstřelil branku a asistenci a USA zvítězily ve svém čtvrtém zápase mistrovství světa v hokeji a v sobotu porazily Norsko 2: 1.

Jake Utinger provedl 22 zákroků a skóroval také Connor Garland. Američané jsou ve skupině dva na druhém místě, jeden bod za Finskem – které v úvodním zápase porazilo Spojené státy – a zbývají dva zápasy. Nejlepší čtyři týmy v každé skupině postoupí do čtvrtfinále.

„Dostali jsme se k drátu na konci a dobrá dávka z Norska,“ řekl Thompson. „Naše očekávání jsou zlato. Nečekejte nic menšího než tohle. Kvůli tomu jsme přišli.“

Ken Andre Olympique skóroval za Norsko.

Finsko porazilo čtvrté Německo 2: 1, když Arto Rötsalainen v polovině třetí hry zlomil nerozhodný výsledek.

Také ve skupině dva Roman Starchenko skóroval dvakrát a poskytl si tři asistence při vítězství Kazachstánu nad Itálií 11: 3.

Rusko a Slovensko zvítězily, aby zůstaly na špičce skupiny A.

Sergei Tolchinsky vstřelil branku a pomohl ve třetí polovině při vítězství Ruska nad Švýcarskem 4: 1 a Julius Hodaksch 24krát zachránil při slovenském vítězství 2-0 nad Dánskem.

inzerát

Lepor Solak také dvakrát skóroval ve vítězství České republiky nad Británií 2: 1.

Copyright 2021 Associated Press. Všechna práva vyhrazena. Tento materiál nesmí být publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován bez povolení.

READ  De Grasse se po vzrušujících olympijských hrách snaží vrátit sezónu na Bislett Games

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.