Apple Music nyní nabízí podporu pro prostorový zvuk a bezztrátový zvuk

Sledujte Apple Reklama během klíčového slova WWDC Tento prostorový zvuk a bezztrátový zvuk Apple Music Dnes bude k dispozici a nyní se zdá, že tato funkce bude k dispozici některým uživatelům.


U mnoha uživatelů se zdá, že restartování jejich zařízení tuto funkci aktivuje, ale jiní hlásí, že restartování nepomohlo, takže uživatelé možná budou muset být trpěliví, dokud jim nebudou k dispozici.

Jakmile bude k dispozici, zobrazí se nová možnost v sekci Hudba v aplikaci Nastavení, kde můžete zvolit, zda je prostorový zvuk s Dolby Atmos vypnutý, vždy zapnutý nebo Automatický, s automatickou možností použití obsahu Dolby Atmos, když je vaše zařízení připojeno k výstupnímu příslušenství, jako je AirPods a kompatibilní Beats, které vaše zařízení rozpozná jako podporující tuto funkci. U jiných typů sluchátek bude možná nutné ručně vybrat možnost Vždy zapnuto.

prostorové nastavení hudby Apple


Samostatná část poskytuje možnosti pro Lossless Audio, kde můžete přehrávat vysoce kvalitní zvukové soubory a poté vybrat z podrobnějších možností, abyste se rozhodli, jakou kvalitu hudby má vaše zařízení používat při streamování přes mobilní síť, streamování přes Wi-Fi nebo stahování hudby .

prostorové štítky s hudbou Apple


V aplikaci Hudba také uvidíte, která alba podporují Spatial Audio a Lossless Audio, a to díky novým štítkům v sekci podrobností alba.

(Děkuji @JGobel!)

READ  Celeste Davis ohlašuje další zápas

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *