Výběr platformy TIFF pro evropskou novou „tichou zemi“ – termín

až na: Nové povídání o filmu oznámeném v letošním programu platformy Mezinárodního filmového festivalu v Torontu, Aga Woszczyńska tichá země Uzavřel globální prodejní smlouvu se společností New Europe Film Sales se sídlem ve Varšavě.

Film sleduje idealistický pár, který si pronajal prázdninový dům na slunném italském ostrově. Realita však nesplňuje očekávání a neustálá přítomnost cizince naruší představu páru o bezpečí a zahájí řetězec událostí, které způsobí, že jednají instinktivně a iracionálně a míří na nejtemnější místo v jejich vztahu.

Obrázek vyrobila Agnieszka Wasiak ve společnosti Lava Films (pot a jablko) z Polska a Giovanni Bombelli v Kino Produzioni z Itálie v koprodukci s Jordi Niubo na I/o post, Česká republika. Film podpořil Polský institut filmu, EC1 Łódź – město kultury, Eurimages, MIC – Ministero della Cultura Direzione generale Cinema ed audiovisivo a Český filmový fond.

Jedná se o první celovečerní film Woszczyńské po její povídce v Cannes 2014 drobky. Lava Films a Kino Produzioni dříve spolupracovaly na titulu TIFF Discovery pro rok 2019 Jediný.

„mít tichá země Na pódiu na TIFF je splněný sen. Je to úžasná „platforma“ pro zahájení filmu v mezinárodním měřítku. Zvláště film, který debutoval v Evropě. „Jsme velmi potěšeni a poctěni,“ řekl producent Wasiak.

Jan Nazifsky z Nové Evropy dodal:tichá země Je to přesně ten typ filmu, který hledáme – sexy, chytrý a krásně provedený. Jsem velmi rád, že programátoři TIFF rozpoznali Aghin talent. “

Nová Evropa zasahuje do Cannes s Nomi Rapace čočka, koupila A24, a míří do Karlových Varů s názvem soutěž Stafford a dva soutěžní tipy z brokovnice: Valentyn Vasyanovych odraz a Jean B. Matusinski Nezanechávejte žádné stopy.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.