Zde jsou nejlepší nabídky týdne

Tento příběh je součástí skupiny příběhů zvaných


Pouze ty nejlepší nabídky certifikovaných nástrojů Verge získají pečeť schválení Verge Deals, takže pokud hledáte výhodnou nabídku dalšího gadgetu nebo dárku od nejlepších maloobchodníků, jako jsou Amazon, Walmart, Best Buy, Target a další, toto je místo být.

Toto je poprvé v nedávné paměti, protože mnoho obchodů, o kterých jsme psali během týdne, je stále k dispozici. Vždy je skvělé, když čtenáři mají delší čas na uzavření dohody. Níže tedy najdete některé z našich oblíbených tipů na tento týden spolu s novou exkluzivní nabídkou pro okraj Čtenáři. Nebudu vás držet ve smyčce, je to na Pixel 5. Spolupracovali jsme s partnerem na zajištění některých renovovaných jednotek, které jsou ve výborném stavu.


Google Pixel 5 je zelený

Foto Amelia Hollowate Kralese / The Verge

Získejte Google Pixel 5 znovu za méně než 600 $

Nejnižší cena za renovovaný Pixel 5, jako je nový na Amazonu, je 610 $, ale s touto exkluzivní nabídkou pro čtenáře od Daily Steals můžete ušetřit ještě více. Postupuje to okraj Čtenáři mají ve skutečnosti nějaké možnosti. Od společnosti Verizon můžete získat odemčené nebo odemčené telefony v černé nebo šalvějově zelené barvě (viz výše). Tyto jednotky jsou dodávány s 90denní zárukou a jsou ve zrekonstruovaném stavu „First Class“ s drobnými škrábance. Budou dodávány s nabíječkou a kabelem pro náhradní díly.

Jedna věc, kterou si musíte uvědomit, pokud vás zajímá, který z nich získat: Zásadou společnosti Verizon je, že vypínají telefony na 60 dní poté, co jsou zakoupeny jako nové, poté se automaticky odemknou. Existuje tedy velká šance, že se zámek na tyto obnovy již nebude vztahovat, což vám umožní používat telefon s jakýmkoli operátorem. Daily Steals nebyl schopen potvrdit svůj stav. Ale dorazí odemčený, nebo v nejhorším případě budete muset počkat 60 dní po zakoupení. Pokud nejste s tímto řešením spokojeni, můžete telefon vrátit.


Několik dobrých obchodů


Razer Huntsman Mini

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Razer’s Huntsman Mini je 60% kompaktní klávesnice společnosti. Má perforované optické spínače, každý osvětlený Chroma RGB, a klávesnice se připojuje k vašemu počítači pomocí přiloženého kabelu USB-C.


Google Nest Audio

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Inteligentní reproduktor Google s lepší kvalitou zvuku než Google Home. Spárování dvou stereo zařízení může poskytnout lepší zážitek při rušení vašich oblíbených melodií. Získejte 2 balíčky v Adoramě za 150 $ s promo kódem 50 OFF199


Apple Mac mini s M1

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Cenově dostupnější stolní počítače Mac od společnosti Apple jsou nyní poháněny vyhrazeným čipem M1 společnosti Apple. Získejte jeden na Amazonu o 70 $ levněji než u konkurence. Čekací doba na vaši objednávku je však nyní nastavena na začátek dubna.


Acer Nitro XV272U

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Tento herní monitor je vybaven 27palcovým IPS displejem s rozlišením 1440p. Má obnovovací frekvenci 144 Hz s dobou odezvy 1 ms, spolu s kompatibilitou G-sync. Pokud jde o porty, obsahuje DisplayPort, dva porty HDMI a čtyři porty USB. Stručně řečeno, je to vynikající hodnota.

READ  Overwatch 2 zasáhl servery s „Mass DDoS Attack“ v den spuštění

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *