X zavádí hlasové hovory a videohovory předplatitelům bez prémií

X zavádí hlasové hovory a videohovory předplatitelům bez prémií

Platforma sociálních médií X minulý rok představila novou funkci, která uživatelům umožňuje uskutečňovat a přijímat audio a video hovory, stejně jako aplikace jako FaceTime a WhatsApp. Tato funkce však byla omezena na prémiové předplatitele – ale X ji nyní zpřístupňuje více uživatelům.

X umožňuje hlasové hovory a videohovory více uživatelům

Jak sdílí Engineer X Enrique Barragan A také Retweetnul generální ředitel společnosti Linda Yaccarino Platforma pomalu zavádí hlasové a videohovory pro ty, kteří si nepředplatí X Premium.

Pro ty, kteří to nezná, X Premium (dříve známý jako Twitter Blue) je placené předplatné, které odemyká další funkce, jako je možnost upravovat příspěvky, nahrávat delší videa a formátovat text. Předplatitelé také získají ověřený odznak, mají větší dosah svých příspěvků a vidí méně reklam.

Brzy budou moci všichni volat a přijímat hovory pomocí aplikace X, nejen ti, kteří platí. Tato funkce je zabudována do přímého zasílání zpráv a funguje podobně jako jiné aplikace, které podporují hovory, jako je WhatsApp a Instagram. Díky integraci s iOS CallKit API uvidíte příchozí hovory na zamykací obrazovce, stejně jako běžný hovor.

Tato funkce vyvolala mnoho kontroverzí, když byla oznámena, protože někteří uživatelé nebyli spokojeni s myšlenkou přijímat hovory od lidí, které neznají. Naštěstí mohou uživatelé ovládat, kdo je může kontaktovat – nebo dokonce vypnout funkci volání. Zde je postup:

  1. Otevřete aplikaci X
  2. Klikněte na svůj profilový obrázek nahoře
  3. Klikněte na Nastavení a soukromí
  4. Vyberte nabídku Soukromí a zabezpečení
  5. Klikněte na možnost Přímé zprávy
  6. Změňte možnosti audio a video hovorů, jak chcete

Můžete si vybrat, zda chcete přijímat hovory od lidí ve vašem adresáři, účtů, které sledujete, nebo pouze od ověřených uživatelů. Pokud chcete hovory na X úplně vypnout, jednoduše vypněte přepínač „Povolit audio a video hovory“. Pokud to uděláte, nikdo vás nebude moci kontaktovat prostřednictvím X.

READ  Apple Arcade společnosti WayForward se spustí v červenci pro země „Spidersaurs“

Ujisti se Stáhněte si nejnovější verzi aplikace X z App Store.

Přečtěte si také

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *