Sword of the Vagrant vychází pro PS4, Xbox One a Switch 30. listopadu, PS5 v roce 2023

představivost Akční RPG Trampský meč bude vyhozen Playstation 4A Xbox OneA konvertuje 30. listopadu za 10 $ / 10 EUR / 1 000 jenů a L.L Playstation 5 V roce 2023 vydavatel deštivá žába Vývojář OTK Games oznámil.

Trampský meč Poprvé byl spuštěn pro PC prostřednictvím pára jako takové bezdomovec Dne 13. července 2018.

Zde je přehled hry prostřednictvím Rainy Frog:

Probojujte se hordami monster na cestě za znovusjednocením vaší rodiny v tomto 2D fantasy akčním RPG!

Veďte Vivian the Vagrant živou a dynamickou krajinou, když budete sekat a sekat z ospalé přímořské vesnice přes tajemné lesy, strašidelné hrady a ničivá bojiště. Jaká útěcha bude ponechána našemu hrdinovi, až bude poražena nekonečná palba nepřátel?
Vydejte se na cestu do nádherného ručně kresleného fantasy světa známého jako Mythrilia a objevte pravdu o své pokrevní linii a jejích nejtemnějších tajemstvích. Prosekejte a prosekejte cestu z ospalé přímořské vesnice přes tajemné lesy, strašidelné hrady a zničená bojiště. příval nepřátel je poražen, jaká útěcha bude ponechána našemu hrdinovi?

Vagrant je 2D RPG. Jako Vivian zažijete vzrušující a náročné dobrodružství zaměřené na bojovou hratelnost, která využívá kombo řetězy, útočné útoky a speciální dovednosti, a to vše při zlepšování stavby vaší postavy pomocí nového vybavení a schopností. Hrajte ležérně nebo se staňte mistrovským bojovníkem.

Níže se podívejte na nový trailer.

Datum vydání traileru

READ  LOOPERS vychází na PS4 16. února 2023

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.