Wisconsin vs. St. Thomas Synopse The Badger Herald

10. listopadu byl jmenován nový trenér Marisa Moseleyová Své první vítězství v kariéře získala při svém debutu v Madisonu proti týmu St. Thomas vedeném Ruth Sean, když porazila Tommys výhrou 67-51 v Cole Center.

Ve sníženém úsilí bez talentovaného střelce Julie PospíšilováMoseley, která v současné době reprezentuje Badgers v zahraničí za Českou republiku, se rozhodla pro start prvňáčky Krystynu Ellew po boku Sydney Hilliard, Katie Nelson, Brooke Schramek a Sara Stapleton.

Rozhodnutí zařadit nováčka do základní pětky se jistě vyplatilo. Ellew, nejlepší střelec všech dob na střední škole Taft v Chicagu, dokončil tým s 29 body, chytil 5 doskoků a za 34:47 minuty zaznamenal perfektní skóre 8:8 z charitativního baru. Strážce 5’10“ vyryl její jméno do knihy rekordů ve Wisconsinu a jmenoval v roce 1998 jmenovanou Teresu Huffovou do atletické síně slávy University of Wisconsin, kde se jí dostalo vůbec prvního místa v procentuálním podílu trestných hodů na jeden zápas v prvním ročníku. Rodák z Chicaga také poskočil na páté místo v jednom zápase a vstřelil první gól a vyrovnal se tak další legendě Badger, Jolene Andersonové.

Fotbal: Úspěch Braelona Allena není nic nového: pohled na jeho minulost a budoucnostVycházející hvězda running back Braelon Allen se tento víkend jedinečným způsobem dostal do titulků. Po působivém běhu se Allen rozběhl čte…

Požádal jsem vedení, aby popsalo pocit, že jsem se připojila k rodině Badgerů, a ona přiznala: „Nevěděla jsem, kolik bodů jsem během zápasu získala. Chtěla jsem jen vyhrát… Když jsem to potom slyšela, je to skvělý.“

„Hrála neuvěřitelně… Ukázala svůj neuvěřitelný talent ve skórování a nebojí se být fyzicky zdatná, zvlášť když byla studentkou,“ řekla Moseleyová. „Jsem na ni neuvěřitelně hrdý.“

READ  Courtoney vyhrál Cortinu d'Ampezzo Super G v době havárie Jogji

Ellew napáchal největší škody ve druhé čtvrtině, když u 15 ze svých 29 branek zasáhl tři pohledy zpoza oblouku, dva trestné hody a dva góly ze hry za dva body. Po turbulentním začátku 14:13 v první hrací třetině vedl nováček Wisconsin v brzkém nárůstu a přispěl k 14bodovému vedení a 13bodovému švihu v první půli.

Navzdory defenzivnímu tlaku na hřišti a pokusu o comeback St. Thomas pozdě v zápase se Badgers nikdy neohlédli. V každé čtvrtině překonali Tommy, provedli 17 kol a nasbírali 7 krádeží.

Basketbal je zpět, stejně jako Badgers: St Francis RecapBasketbalová univerzita Wisconsin se oficiálně připojila ke zbytku země, aby získala informace z basketbalové sezóny v čte…

Jako tým Wisconsin střílel 44,6 % z pole, 35,7 % ze tří a 92,3 % ze série. UW se dostal do vedení o 32 bodů, 12 bodů nad Sinnovou skupinou a dokázal se zastavit o 20 bodů v přechodech. Junior Guard a nejlepší střelec pro sezónu 2020-2021 Sydney Hilliard v čele s týmem přidal 17 bodů, tři asistence a šest doskoků. Kate Nelsonová, tým prvního týmu All-Patriot League 2021, která na Bostonské univerzitě obsluhovala rozehrávače Mosleyho, nasbírala čtyři krádeže a rozdala čtrnáct centů na nejvyšší úrovni v zápase 38:30 minut na tvrdém dřevě.

Útočnice Erin Norlingová vedla Tommys s 15 góly, zatímco Kaia Porter, druhá nejvyšší střelkyně v sezóně 2020-2021, sama zaznamenala 13 bodů. St. Thomas nashromáždil o sedm přihrávek více než UW, ale vypálil pouze 28,6 % z hloubky a 40 % z pole. V první sekci, kterou jsem v historii show testoval, Sinn nedokázala porazit hladové Badgers.

Příští domácí zápas Wisconsinu proti Mike Lane a NJIT Highlanders je naplánován na 13:00 14. listopadu. V neděli očekávejte další silný výkon od Hilliarda, Nelsona a Ellewa.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *