Předpovědi Eastbourne WTA Day 1 včetně Poulter vs Martínková

Předpovědi Eastbourne WTA Day 1 včetně Poulter vs Martínková

První den by měl být zábavný na WTA Eastbourne International s osmi zápasy prvního kola na programu v Devonshire Park. Každý hráč v loterii bude nepochybně odhodlaný před Wimbledonem si na trávě počínat dobře a jako vždy zde na LWOT budeme dávat své předpovědi pro každý zápas, včetně Kaia Kanepi vs Nuria Parrizas Diaz. Kdo se ale dostane do druhého kola?

Předpovědi WTA v Eastbourne dne 1

Danka Kovinichová vs Magda Linette

z očí do očí: Lynette 2-1 Covinić

Kovenicová, která je na antuce často hrozbou, má za sebou na její poměry slušnou sezónu. Černá Hora se dostala do třetího kola na Australian Open a Roland Garros, když si domů odvezla titul ITF 100 ve Wiesbadenu. Navzdory tomu se Kovinich na trávníku trápí. Většinu let hraje 27letá hráčka Wimbledon a na povrchu drží rekord 3-9. Lynette měla docela slabý rok, s hlavními body byla čtvrtfinále v Charlestonu a Štrasburku nebo prohra v prvním kole s Anasem Jabeurem na French Open.

Polák není expert na trávu, ale má mnohem lepší kariérní bilanci než Kovinic, dosáhl dvou třetích kol ve Wimbledonu a titulu ITF. Linette je v této sezóně na trávě 1-2, když porazila pouze Katarzynu Kawovou a prohrála s Terezou Martincovou a Dayanou Yastremskou. Úroveň trávníku Linette je však vyšší než u Kovinice, což z 30-ti letého hráče dělá solidního favorita.

Předpovědi: Linette ve 2
Vložit z Getty Images

Sarah Sorribes Tormo vs Bana Udvardi

z očí do očí: první setkání

Sorribes Tormo udělal v posledních dvou sezónách obrovský krok vpřed a stal se solidním hráčem v žebříčku 50 nejlepších hráčů. Španělka nezopakovala svou formu v roce 2021, ale slibně se ukázala ve čtvrtfinále v Madridu. Navzdory tomu, že je Sorribes Tormo hráčkou na antuce, dosáhla na trávě slušných výsledků, loni se dostala do semifinále v Bad Homburgu a v roce 2018 se dostala do finále ITF 100. Úžasná sezóna 2021 s Udvardy jí přinesla pět titulů v ITF’s. mimo 300 nejlepších titulů. hlavní kolo.

READ  Jako Team USA se řadí mezi celosvětové favority Baseball Classic 2023

Maďar se v této sezóně snažil adaptovat, rok 2022 začal sérií sedmi porážek. Třiadvacetiletý hráč si vedl o něco lépe v sezóně v bahně, když se dostal do čtvrtfinále v Marbelle a Karlsruhe. Pro Oddvardiovou to bude po loňské kvalifikaci Wimbledonu druhý travnatý podnik v kariéře. Sorribes Tormo je na jakémkoli povrchu v rovině nad drážkou, takže na trávě by tomu nemělo být jinak.

Předpovědi: Sorribes Turmo ve 2
Vložit z Getty Images

Mary Bozková vs Shelby Rogers

z očí do očí: první setkání

Bozková má za sebou solidní sezónu, skórovala 22-8. Češka dosáhla svého třetího finále na okruhu WTA v Guadalajaře, přestože její nečistá sezóna byla tak trochu rozjetá. 23letá hráčka začala svou sílu v Madridu třetím kolem jako kvalifikantka, ale vynechala Řím, aby se zúčastnila promoce ve Spojených státech. Na French Open byla Bozková vyřazena před druhým kolem kvůli pozitivnímu testu na Covid-19. Češka má na trávě bilanci 12-11, i když většina pochází z play off nebo turnajů ITF a jejím nejlepším výsledkem bylo čtvrtfinále v Birminghamu z loňské sezony.

Rogers možná neměl dobrý rok, ale posledních pár týdnů vypadal na trávě jako silný. Američanka na cestě do semifinále v Den Bosch porazila Elenu Rybakinovou a v Birminghamu ztratila tři sety se Soranou Kirstiaovou, když Rumunka prohlubovala. Rogersová před Den Boschem na trávě nezajela žádná hluboká kola, protože dvě třetiny ve Wimbledonu byly předtím její nejlepší jízdou, ale 29letá hráčka rozhodně ukázala potenciál. Je to blízko, ale tady bych se přiklonil k Bozkové.

Předpovědi: Buzková ve 3
Vložit z Getty Images

Katie Poulter vs. Tereza Martínková

z očí do očí: Martínková 1:0 Boulter

Poulter dělá vše, co je v jejích silách, aby využil zaplevelené sezóny a her se zástupnými kartami z britských akcí, které s tím přicházejí. Tato 25letá hráčka odvedla slušnou práci a minulý týden se kvalifikovala do druhého kola v Nottinghamu před čtvrtfinálovým turné v Birminghamu. Poulter měl dobré výsledky na trávě i v předchozích letech, loni se dostal do čtvrtfinále v Nottinghamu a v roce 2018 také do finále silné soutěže ITF 100. Loni to poznamenalo sezonu Martinkové, která začala v roce 2021, aniž by kdy byla na horní. 100 a skončit mezi 50 nejlepšími.

READ  „Doufám, že nás žádný další sportovec nebude následovat“: České hvězdy plážového volejbalu litují pozitivního výsledku COVID-19

Pravidelné získávání výsledků bylo pro 27letého hráče letos obtížnější, protože dosáhl rekordu 11-14. Češka dosáhla svého nejlepšího výsledku roku 2022 před dvěma týdny v Nottinghamu, když se dostala do semifinále, kde musela odstoupit kvůli zranění kolena. Martínková měla loni silnou travnatou sezónu, hrála čtvrtfinále v Nottinghamu a Birminghamu a také třetí kolo ve Wimbledonu. Navzdory tomu mě zranění kolena znepokojuje natolik, že jedu s Poulterem jako vítěz.

Předpovědi: Poulter ve 3

hlavní obrázek:
Vložit z Getty Images

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *