West Ham vs Leeds: Náhled Premier League, týmové zprávy, statistiky, předpovědi, čas výkopu, živě na Sky | fotbalové zprávy

Týmové zprávy, statistiky a předpovědi před nedělním zápasem West Hamu proti Leedsu v Premier League; Zápas začíná ve 14 hodin.

Novinky týmu

West Ham Doufám, že se Thomas Suchek vrátí a navštíví Leeds. Český záložník zmeškal výhru v polovině týdne nad Norwichem poté, co byl pozitivně testován na Covid-19.

Obránce Kurt Zouma je po zranění stehenní šlachy zpět v tréninku rychleji, než se čekalo, a bude hodnocen.

Patrick Bamford, Rodrygo a Pascal Struic doufají, že se vrátí do soutěže se jménem Leeds Krize zranění vykazuje určité známky uvolnění.

Bamford byl odstaven kvůli zranění kotníku a kyčle, zatímco Rodrygo (pata) a Strwick (chodidlo) chyběli od konce listopadu.

Osm dalších hráčů prvního týmu, včetně Calvina Phillipse a kapitána Liama ​​Coopera (oba hamstringy), bylo definitivně mimo, Diego Llorente a Tyler Roberts byli suspendováni. Ten také ošetřuje kmen telat.

jak následovat

Ať žije Renault Super Sunday

Neděle 16. ledna ve 13:00

Zápas West Ham vs Leeds bude vysílán živě Sky Sports Premier League Hlavní akce je od 13 hodin. Zápas začíná ve 14 hodin. Sky Sports Zákazníci mohou sledovat herní klipy na blogu živých zápasů na adrese Sky Sports Web a aplikace. Nejdůležitější budou také zveřejněny v Sky Sports digitální platformy a Sky Sports Fotbal Kanál YouTube krátce po závěrečném hvizdu.

Naposled ..

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Zdarma ke shlédnutí: Nejdůležitější momenty z vítězství Leeds United nad Burnley v Premier League

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Zdarma ke shlédnutí: Nejdůležitější momenty z vítězství West Hamu v Premier League 2:0 nad Norwichem

Osm statistik

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Podívejte se na některé klíčové statistiky před zápasem Premier League 22

  • West Ham vyhrál své poslední tři ligové zápasy proti Leedsu, což je více než v předchozích 28 zápasech proti nim (W2 D8 L18). Jejich poslední výhrou byly čtyři góly v řadě proti Whites mezi dubnem 1948 a srpnem 1949 ve druhé divizi.
  • Leeds přesně v tomto zápase minulé sezóny prohrál 2:0, ale od prosince 1974 neprohrál po sobě jdoucí ligové návštěvy ve West Hamu.
  • West Ham vyhrál pouze pět z 23 zápasů Premier League proti Leedsu (D4 L14), z nichž tři se odehrály v posledních třech zápasech soutěže.
  • Leeds nedokázal vyhrát svůj první venkovní zápas v každém z posledních 12 let (D3 L9), loni prohrál 3:0 s Tottenhamem. Naposledy vyhráli svůj první venkovní zápas v lize v roce 2009, kdy porazili Brighton 2:0 v první lize góly Lee Trondella a Fabiana Delpha.
  • Poté, co ve svém posledním ligovém zápase porazili Burnley 3:1, se Leeds snaží vyhrát vzájemné zápasy Premier League poprvé od vítězství ve čtyřech posledních zápasech sezóny 2020-21. Jedinou výhrou bílých mimo domov v této sezóně však bylo v říjnu nad spodním klubem Norwich.
  • Leeds inkasoval ve svých posledních dvou venkovních zápasech v lize 10 gólů (2-3 proti Chelsea, 0-7 proti Manchesteru City), což je méně než jeho gól v prvních sedmi gólech na hřišti v této sezóně.

Náhled Premier League: Vyhraje Tottenham nebo Arsenal severolondýnské derby? | Poslední šance Chelsea v Manchesteru City | Bowen září ve West Hamu

Hostujte na nejnovějším podcastu Essential Football Alice Dudák přidejte se k němu nick viděl jsemA Charlotte bažina, A dojít Kovář Ukázka z akce Premier League tento týden. Navíc jsme slyšeli od experta Sky Sports právě teď Kovář Před North London Derby.

Část 1 | Alan Smith vynesl svůj verdikt v severolondýnském derby před cestou Arsenalu do Tottenhamu a vysvětluje, proč bude bitva ve středu pole klíčová po náročné bitvě Arsenalu s 10 muži ve čtvrtek v Liverpoolu.

Část druhá | V sobotu je to první proti druhému v Premier League, když Manchester City hostí Chelsea. Je to pro londýnský klub poslední šance, jak zůstat v kontaktu s lídry? Mohla by výhra Thomase Tuchela otevřít dveře i Liverpoolu? Navíc se těšíme na debut Philippe Coutinha za Aston Villu, protože muži Stevena Gerrarda se podruhé během týdne střetnou s Manchesterem United.

Část třetí | Jarrod Bowen je ve skvělé formě a my se podíváme na čísla za jeho nejnovější fialovou skvrnou a diskutujeme o tom, jak vede West Ham k návratu mezi čtyři nejlepší závody po jejich prosincovém propadu. Před zápasem s Leedsem se také podíváme na to, jak zranění zkomplikovala život Marcelu Bielsovi v této sezóně. A nakonec, převezmou v pátek večer vedení v jejich rivalitě Brighton nebo Crystal Palace?

READ  Rebelové si vybrali českého útočníka s jediným výběrem draftu CHL - Red Deer Advocate

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *