University of Oklahoma Athletics

University of Oklahoma Athletics

Norman Trenér ženského národního tenisového týmu Oklahoma Audra Cohenová V úterý oznámeno přidání Zdiny Šafářové pro sezónu 2023-24.

„Jsme opravdu nadšeni, že můžeme přidat Zedenu do našeho programu,“ řekl Cohen. „Zdena reprezentuje náš standard excelence na kurtu i mimo něj. Přináší tenis na nejvyšší úrovni a spoustu mezinárodních herních zkušeností. Díky tomu se ve spojení s její disciplínou a vášní pro tenis dokonale hodí pro náš program. Její růstové myšlení a vášeň pro hru z ní vyniká mezi svými vrstevníky.“

Z Česka má Šafářová v kariéře nejvyšší rating ITF 179 a rating WTA 1023 ve dvouhře a 751 ve čtyřhře. Do Normana přichází s pěti celkovými juniorskými tituly a dvěma tituly ve čtyřhře W15. W15 Bad Waltersdorf a W15 Monastir.

Šafářová má na kontě rekordních 23 vítězství ve dvouhře a 23 ve čtyřhře na turnajích WTA a v roce 2022 startovala pouze na sedmi turnajích.

Right poskočil z 1305 míst na 840 ve čtyřhře během jednoho roku a ve dvouhře se vyšplhal o 300 míst.

„Jsem tak nadšená, že se připojím k týmu Oklahomy,“ řekla Šafářová. „Vím, že to bude výzva a zlepším se ve svém tenise i jako člověk.“

Sooners jsou aktuálně 13-6 a 3-1 ve hře Big 12 pro sezónu 2023. Příští zamíří na západní pobřeží a svou cestu zahájí proti č. 5 Pepperdine v pátek 24. března v 15:00 CT v Malibu, Kalifornie. Poté zamíří do San Diega v Kalifornii, kde se v sobotu 25. března ve 14:00 CST utkají se San Diegem.

READ  „Doufám, že to všechno vyhrají“: Fanoušci sympatizují s českým týmem World Baseball, když jejich hráči odhalují svou skutečnou práci

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *