Vývojář Overwatch 2 říká, že odhalení kontroverzních léčebných změn bez kontextu bylo „chybou“

Vývojář Overwatch 2 říká, že odhalení kontroverzních léčebných změn bez kontextu bylo „chybou“

Minulý týden vyvolal herní ředitel Overwatch 2 Aaron Keller kontroverzi mezi hráči odhalením zásadních herních změn, díky nimž hrdinové Tank a Damage získají „upravenou a vyladěnou verzi pasivní podpory samoléčení“ v sezóně 9 – a Keller má… Tím nyní připustil, že bylo „chybou“ učinit oznámení „vytržené z kontextu“.

v Původní odhalení na blogu OverwatchKeller vysvětlil, že změny – součást přepracování hry zaměřené na snížení „frustrace“, když týmy nespolupracují – by měly „nepodporujícím hráčům poskytnout více možností, jak se o sebe postarat“ a „uvolnit část tlaku na podporu. hráči“ zachovat „Všichni přežijí, protože jednotliví hráči mají nyní větší kontrolu nad svým zdravím.“ Dodal, že myšlenkou je změnit rovnováhu „mezi silou týmu a silou hrdiny nebo jednotlivého hráče“.

Od tohoto oznámení se mezi komunitou Overwatch objevily obavy, že změny by mohly zásadně podkopat týmového ducha Overwatch, zatímco jiní vyjádřili obavy, že tento posun by mohl riskovat, že budou podpůrné postavy nadbytečné.

Overwatch 2 přidal 39. hrdinu Mauga v listopadu loňského roku.

V reakci na tento výkřik Keller řekl: „Děkuji IGN) už to má Přiznávám se„Byla chyba mluvit o této jediné změně mimo kontext, protože je součástí mnohem většího balíčku přicházejícího pro sezónu 9.“ Dodal, že samoléčení dorazí spolu s vylepšeními zaměřenými na „hroty poškození ve hře, roli DPS při zajišťování zabití a sílu léčení“, než se omluví a poznamená, že „teším se na další diskusi o změnách rovnováhy S9 až vypustíme další.“ O podrobnostech.“

Toto samozřejmě není první kontroverze, která pohltila Overwatch 2 – loni v srpnu si vysloužila pochybné vyznamenání jako vůbec nejhorší recenzovaná hra na Steamu, přičemž recenzenti zdůrazňovali nedostatek obsahu, drahé kosmetické skiny a problémy s vyvážením – ale doufejme Keller by mohl alespoň dočasně uklidnit nervy komunity, když poskytne úplné podrobnosti o plánovaných změnách týmu pro sezónu 9, než dorazí, pravděpodobně za něco málo přes měsíc, 20. února.

READ  Gwyneth Paltrow mě vedla k meditaci s otevřenýma očima. Tady je to, co se stalo.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *