Violeta Luca je prezidentkou Vodafonu Česká republika

Violeta Luca je prezidentkou Vodafonu Česká republika

Vytvořeno pomocí GIMPu

Violeta Luka byla s účinností od ledna 2024 jmenována generální ředitelkou Vodafone Czech.

Má více než 20 let zkušeností v oblasti prodeje, marketingu a vedení strategií v různých společnostech, naposledy jako generální ředitelka společnosti Microsoft v České republice a na Slovensku. Předtím byla generální ředitelkou společnosti Microsoft Romania.

Luca ke svému jmenování řekl: „Je mi ctí, že jsem byl jmenován generálním ředitelem Vodafonu v České republice. Těším se na spolupráci s talentovanými týmy, se kterými chci vytvářet hodnotu pro všechny zainteresované strany Vodafonu. Jsem si jist, že společně dokážeme mnohé dosáhnout a změnit, a to vyžaduje disciplinovanou realizaci našich plánů, orientaci na zákazníka a inovace ve velkém měřítku.

„Za poslední tři roky jsem poznal potenciál České republiky a zamiloval jsem si zdejší lidi. Ve své nové roli mám skvělou příležitost přispívat dále k rozvoji české ekonomiky a společnosti jako Chci poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby a zároveň ve spolupráci s partnery dosáhnout udržitelného růstu.

V rámci skupiny Vodafone letos povýšil Petr Dvořák, současný generální ředitel Vodafone Czech Republic.

READ  České aerolinie po předchozím propouštění vyhlásily bankrot

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *