Vietnamská komunita v České republice podporuje boj COVID-19 doma | Společenství

Vietnamská komunita v České republice podporuje boj COVID-19 doma hinh anh 1Kanceláře Velvyslanectví Vietnamu v České republice Dary do vakcínového fondu COVID-19 (Foto: VNA)

Praha (VNA) – Vietnamské velvyslanectví v České republice a vietnamská komunita v Evropě uspořádaly 3. června doma fundraisingovou akci na podporu preventivních a kontrolních snah COVID-19, zejména Fondu vakcín COVID-19.

Určeno na akci, Velvyslankyně matka Juan Dung Řekl, že cílem akce je přispět k dosažení cíle Vietnamu, kterým je nákup 150 milionů dávek COVID-19 Vakcíny tak pomáhají kontrolovat epidemii a udržovat socioekonomický rozvoj v zemi.

On zavolal Vietnamská komunita Podporovat solidaritu s vietnamskými spoluobčany v České republice v reakci na výzvu strany, státu a Vietnamské fronty vlasti, aby přispěly k preventivním a kontrolním snahám o epidemii.

Ve stejný den se setkali také vedoucí představitelé vietnamské konfederace v Evropě a vietnamské asociace v České republice, aby projednali způsoby, jak poskytnout dary vietnamskému fondu pro vakcíny Govt-19.

Hong Tin Thang, prezident Vietnamské federace v Evropě, zdůraznil význam tohoto fondu a slíbil, že povzbudí obyvatele Vietnamu v Evropě a zejména v České republice, aby do tohoto fondu přispěli.

Mezitím Nguyen Du Nien, prezident Vietnamské asociace České republiky, uvedl, že asociace vytvoří výbor odpovědný za získávání darů do vakcínového fondu mezi vietnamskými asociacemi a jednotlivci i zahraničními přáteli.

VNA

READ  Finsko porazilo Česko 1: 0

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *