Kanaďan Denis Shapovalov vypadl ve druhém kole West-South Open

Kanaďan Denis Shapovalov vystupuje na West a South Open v Cincinnati poté, co vyšel z urputného boje proti francouzskému Benoitovi Pierrovi.

Bayer získal ve středu brzy ráno 5 z 11 brejkbolů a 73 procent bodů svého prvního podání, aby si připsal vítězství 6-3, 4-6, 7-5.

Shapovalov se v zápase druhého kola, který trval dvě hodiny a 12 minut, občas potýkal s podáním, zaznamenal devět dvojchyb, včetně šesti ve třetím setu.

Dvaadvacetiletý mladík z Richmond Hill, Ont., Přišel na turnaj jako osivo č. 6.

Sledujte | Richmond Hill, Ont. Rodák Shapovalov je naštvaný na Francouze Benoita Baera:

Shapovalov byl sužován neúmyslnými chybami při náhlé ztrátě na Západě a Jihu

Denis Shapovalov se stal obětí vlastních chyb a statečné snahy Benoita Baera prohrát fantastickou třísetovou hru tam a zpět v Cincinnati. 5:00

Felix Auger-Aliassime z Montrealu se ve středu v 32. kole utká s Ruskou Karen Chačanovovou a ve středu se umístí jako sedmá nasazená Bianca Andreescuová z Mississauga, Ont. Česká republika v akci dvouhry žen.

Bayer se v 16. kole utká buď s č. 11 Yannickem Senerem z Itálie, nebo s americkým semenem Johnem Isnerem.

frustrace

Shapovalov, 10. místo na světě, a Bayer si ve třetí sadě středečního zápasu často vyměňovaly brejkboly, přičemž Francouz občas projevoval frustraci.

Shapovalov to brzy prolomil na vedení 1: 0 a Bayer odpověděl zasláním míče na tribunu. Byl varován předsedou rozhodčího a poté o několik minut později penaltou, když křičel hrubě francouzsky.

Dvaatřicetiletý Francouz, kterému patří 50. místo na světě, srovnal třetí set 2: 2, když se Shapovalov trápil při svém prvním podání.

Kanaďan šel krásnou hrou na síť, podruhé zlomil Bayera, ale v další hře byl zlomen na pravém beku.

Bayer vyzval k lékařskému odkladu v polovině druhého setu. Přišel ho navštívit lékař na straně hřiště a vypadalo to, že tenista si vzal nějaké prášky, než se vrátil do zápasu.

Shapovalov zlomil Bayera také brzy ve druhém setu a ujal se vedení 1: 0, když poslal dlouhý comeback.

READ  Náhled: Faerské ostrovy vs. Česká republika - předpověď, týmové novinky, sestavy

Byl to Bayer, kdo zlomil Shapovalova v prvním setu po kanadské dvojchybě.

O několik minut později zasáhl Shapovalov raketu na zem poté, co udělal další nepovinný faul.

Shapovalov přišel do Cincinnati po neuspokojivém výkonu na National Bank Open v Torontu, když ho ve druhém kole vyřadil Francis Tiafoe.