University of Notre Dame de Namur oznamuje mezinárodní partnerství s An-Najah College ve Spojených arabských emirátech

/Oční novinky21, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Univerzita Notre Dame de Namur (NDNU) dnes oznámila akademické partnerství s Success Point College (SPC), které umožňuje potenciálním studentům ve Spojených arabských emirátech (SAE) a po celém světě získat přístup k magisterským titulům v oboru podnikání, managementu a klinické psychologie s akreditací WASC. Toto partnerství rozšiřuje dosah SPC ve Spojených státech a doplňuje partnerství, která navázala s předními univerzitami v Indii, Spojeném království a České republice.

Toto nové partnerství umožní zahraničním studentům žít ve Spojených státech a získat postgraduální titul na kampusu Université Notre-Dame de Namur v Belmontu v Kalifornii, který se nachází v srdci Silicon Valley. Podle této smlouvy budou NDNU a SPC nabízet následující absolventské tituly:

 • Master of Business Administration (MBA)
 • Master of Science in Technology Management (MS TM)
 • Master of Business Administration – administrativní vědy (MBA STEM)
 • Master of Science v klinické psychologii (MSCP) včetně způsobů manželské a rodinné terapie (MFT) a manželské a rodinné terapie / licencovaného profesionálního klinického poradenství (MFT/LPCC)

„Jsme potěšeni, že jsme schopni posílit náš závazek poskytovat vysoce kvalitní postgraduální tituly studentům po celém světě prostřednictvím našeho partnerství s Success Point College,“ řekl Greg White, viceprezident a senior viceprezident. „Toto partnerství představuje poslání NDNU vybudovat různorodou a inkluzivní vzdělávací komunitu, která vyzývá každého člena, aby vědomě uplatňoval hodnoty a etiku ve svém osobním, profesním a veřejném životě.“

Venas Condel, výkonný ředitel Success Point College, poznamenal: „SAE přitahují lidi z více než 200 zemí, aby žili a pracovali ve Spojených arabských emirátech, z nichž většina jsou cizinci, kteří začali svou kariéru ihned po absolvování univerzit ve svých zemích. Zvyšování dovedností a kvalifikací je velmi důležité pro prosperitu na vysoce konkurenčním trhu a to je přesně to, co my v Success Point College podporujeme spoluprací s NDNU, abychom mohli nabízet profesionálně akreditované postgraduální tituly.“

READ  Zprávy o přestupu West Hamu: Irons „by se mohl perfektně hodit“ pro „geniálního“ obránce za 41 milionů liber

„Příležitost, která je vytvořena pro studenta, je příležitostí pro lepší svět,“ říká Shabin Nazar, MD, MA, který navrhl a zahájil program Diversion s podporou obou institucí. Jako člen NDNU Clinical Psychology Alumni Board a hlavní člen týmu SPC Dr. Nizar podporuje studenty z celého světa prostřednictvím různých vzdělávacích organizací.

Chcete-li se dozvědět více o postgraduálních programech University of Notre Dame de Namur, které nabízí návštěva Success Point College, navštivte: https://www.ndnu.edu/partnership-spc/

O univerzitě Notre Dame de Namur

University of Notre Dame de Namur (NDNU) je nezisková, koedukovaná, katolická instituce sloužící dospělým studentům z různých prostředí. NDNU, založená v roce 1851 sestrami Notre Dame de Namur, je třetí nejstarší vysokou školou v Kalifornii a první oprávněnou nabízet ženám bakalářský titul. Univerzita je akreditována WSCUC a nabízí magisterské studijní programy v oboru podnikání, vzdělávání a psychologie, stejně jako programy certifikace učitelů. NDNU udržuje silný závazek k akademické dokonalosti, sociální spravedlnosti, rozmanité a inkluzivní vzdělávací komunitě a zapojení komunity. Pro více informací navštivte www.ndnu.edu.

O An-Najah Point College

Success Point College (SPC), vysoce uznávaná vzdělávací instituce ve Spojených arabských emirátech, zprostředkovává diplomové, bakalářské a magisterské programy pro ambiciózní studenty a pracující profesionály. SPC spolupracuje s předními mezinárodními univerzitami na poskytování vysoce kvalitního akademického obsahu zaměřeného na aplikované učení a profesní rozvoj. Vysoká škola byla založena v roce 2015 prostřednictvím silné aliance mezi vládou Indie a vládou Sharjah pod záštitou Sharjah Chamber of Commerce a Indian Trade and Exhibition Centre. V průběhu let vysoká škola posílila své vazby s indickou vládou a zároveň vytvořila nová partnerství s univerzitami po celém světě. Success Point College FZE je licencována jako instituce vysokoškolského vzdělávání prostřednictvím autority udělené společnosti Sharjah City Publication ministerstvem hospodářství Spojených arabských emirátů. https://www.successpoint.ae

READ  Země EU chtějí odložit výběr neočekávaných zisků z fosilních paliv

www.moec.gov.ae


Kurt Allen, Vice President, Marketing and Communications
         Notre Dame de Namur University
         650-508-3533
         [email protected]
         

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *