Únik Pixelu 9 ukazuje třetí senzor fotoaparátu

Únik Pixelu 9 ukazuje třetí senzor fotoaparátu

O něco dříve než obvykle odhaluje první pohled na řadu Google Pixel 9 plány společnosti na rok 2024 s divokým novým designem a na menším telefonu poprvé použitím tří fotoaparátů.

Od restartu Tensor v roce 2021 Google rozdělil své hlavní verze do dvou částí. Velké, „pro“ zařízení „vše v jednom“ a menší, o něco omezenější zařízení za nižší cenu. Rozdíly mezi nimi byly obecně velikost obrazovky, paměť a přidání teleobjektivu výhradně u většího modelu Pro.

Zdá se, že se to letos změní.

V nových nabídkách od @OnLeaks a 91 mobilPodíváme se na menší Pixel 9, který má téměř stejný nový design jako Pixel 9 Pro, který unikl včera, ale v menší velikosti. Rozměry zařízení jsou 152,8 x 71,9 x 8,5 mm. Ve srovnání s Pixel 8, který měří 150,5 x 70,8 x 8,9 mm, je to o něco větší. Velikost obrazovky je však stále uváděna kolem 6,2 palce.

Velkou novinkou tentokrát je, že menší Pixel 9 podle všeho dostane tři fotoaparáty. Fotoaparáty se objevují přesně ve stejném designu jako Pixel 9 Pro a třetí je velmi jasně teleobjektiv využívající design periskopu. Svědčí o tom obdélníkový tvar, který se objeví na displeji. To je skvělá zpráva pro ty, kteří preferují menší zařízení, ale nechtějí se vzdát snímače fotoaparátu.

Zde také stojí za zmínku, že zářez, který se údajně používá pro teplotní senzor na Pixel 9 Pro, je také přítomen na menším Pixel 9.

Pokud budou obě úspěšné, vypadá to, že letos bude mezi oběma zařízeními Google mnohem menší oddělení než mezi jakoukoli jinou verzí s technologií Tensor.

Očekává se, že Google uvede řadu Pixel 9 koncem tohoto roku, v říjnu, pokud budou platit předchozí vzorce.

READ  Bungie omylem přepne na Crossover Destiny 2 před měsíci

Více o Google Pixel:

Sledujte Bena: Twitter/X, VláknaA Instagram

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *