Chris Avellone řeší obvinění ze sexuálního zneužívání a požaduje „sedmimístnou platbu“

Herní autor a designér Chris Avellone údajně urovnal soudní spor poté, co ho dvě ženy obvinily ze sexuálního zneužití.

Smír zamítá nároky vůči němu „s předsudkem“, „podle důvěrného vyrovnání“. Avellone tvrdí, že vyrovnání zahrnuje „sedmimístnou platbu“, která zahrnuje „vrácení“ jeho právních poplatků.

Po ‚Jednání s panem Avellonem‘ Carissa Barrows a Kelly Rae Bristol vydávají společné prohlášení zveřejněné v Avelloneův osobní blog Dříve během dne:

„Pan Avillon nikdy nikoho z nás sexuálně nenapadl. Nemáme žádné informace o tom, že by sexuálně napadl nějakou ženu. Nemáme žádné informace o tom, že by pan Avillon zneužíval finanční prostředky společnosti,“ stálo v prohlášení.

„Cokoli, co jsme dříve řekli nebo napsali o panu Avellone o opaku, nebylo naším záměrem. Chtěli jsme podpořit ženy v tomto odvětví. Při tom byla naše slova nesprávně interpretována jako odkaz na konkrétní obvinění ze špatného chování, která nebyla vyjádřena nebo zamýšleno. Jsme nadšení pro bezpečnost, ochranu a jednání žen, menšin, LGBTQIA+ lidí a každé další komunity, která zažila útlak ve videoherním průmyslu. Věříme, že pan Avellone sdílí svou touhu tyto komunity chránit a pozvednout. věří, že si zaslouží plnou návratnost a podporu tohoto odvětví v tomto úsilí.“

Podobně Avilon vydal své vlastní prohlášení:

„Oceňuji ochotu paní Barrowsové a paní Bristolové spolupracovat s námi při řešení problémů v rámci herní komunity a jejich obhajoba by měla být chválena a podporována.

Stále existuje mnoho skutečných výzev, kterým čelíme, ale jsem přesvědčen, že je společně zvládneme.

„V duchu těchto cílů bych chtěl všechny požádat, aby respektovali soukromí paní Barrowsové a paní Bristolové a využili této příležitosti jako způsob, jak naslouchat všem hlasům při zlepšování naší kultury a komunit.“

Poté, co byla v roce 2020 na sociálních sítích zveřejněna obvinění ze sexuálního obtěžování, studia spolupracující s Chrisem Avellonem vydala prohlášení, v nichž se od něj distancovala.

READ  Proveďte v pátek předobjednávky iPhonu 13 jako jednokrokový proces podle těchto kroků

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *