Únik Google Pixel 8 Pro navrhuje získat zdarma Pixel Watch 2 s předobjednávkami

Odpověď společnosti Google na iPhone 15 se blíží: technologický gigant je z ničeho nic Aktualizoval svůj web Google Store Začátkem tohoto měsíce s podrobnostmi o nadcházejících vlajkových smartphonech, Pixel 8 a Pixel 8 Pro, a také propagační videa, která tento týden unikla online s podrobnostmi o nových telefonech. Ještě lepší: objevuje se také propagační obrázek, který unikl v pondělí Google by mohl rozdávat Pixel Watch 2 zdarma Pokud si předobjednáte Pixel 8 Pro.

Vstupní stránka obchodu Google Store říká: „Příjezd 4/10.“ „Již brzy. Pixel 8 a Pixel 8 Pro.“

A Video pro Pixel 8 Na webu obchodu jsou oba telefony krátce zobrazeny. Pixel 8 se objevuje na videu i fotkách na webu Google Store jako telefon v červenavé barvě s pouzdrem fotoaparátu z růžového zlata. Pixel 8 Pro je nabízen v nahé barvě se zlatým proužkem fotoaparátu.

„Seznamte se s novými telefony Pixel s našimi dosud nejpokročilejšími fotoaparáty Pixel a umělou inteligencí Google, která vám pomůže dělat více a rychleji,“ píše se na stránce.

Některé detaily se zaměřují na použití AI, včetně (ne nových) nástrojů pro úpravu fotografií Magic Eraser a Photo Unblur a také Live Translate. A Uniklé propagační video Pixel 8 a Pixel 8 Pro také odhalily další funkce AI pro fotoaparáty, jako je Video Boost a Audio Erase.

Kliknutím na tlačítko odběru získáte aktualizace o „zařízeních, novinkách, tipech a nabídkách z obchodu Google Store – včetně dalších informací o nových telefonech Pixel 8“.

Google Pixel Watch 2

Google Store také přidal vzrušující obrázky a podrobnosti o nadcházejících Pixel Watch 2 s tím, že chytré hodinky budou podobně spuštěny 4. října a získají „více personalizovanou asistenci, bezpečnostní funkce a informace o zdraví“. Google také škádlil své další hodinky Pixel v dalším videu.

Nový Uniklé propagační video pro Pixel Watch 2 V pondělí také ukázal, jak využívá funkce Fitbit k tomu, aby nyní zahrnoval snímač teploty pokožky, přesnější údaje o srdeční frekvenci, sledování spánku a analýzu stresu. Bude mít také funkci nazvanou Safety Check, která pingne váš nouzový kontakt, pokud „nekliknete“, jakmile vyprší nastavený časovač.

READ  Zaokrouhlit nahoru: Hodnocení strategie trojúhelníku

Další Pixel Watch tvrdí, že baterie vydrží až 24 hodin.

První Pixel Watch byly vydány na podzim loňského roku. Zde se můžete podívat na recenzi společnosti CNET na chytré hodinky Google.

Google již dříve oznámil událost Pixel na 4. října, kde uvede své nové telefony a chytré hodinky. Google okamžitě neodpověděl na žádost o komentář k únikům propagačního videa.

Subject-ddmmyy-land-copy-01-00-00-06-13-still002.png

Sleduj tohle: Recenze Pixel Watch: Odpověď Googlu na Apple Watch

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *