Fire Emblem zapojující spojenecké aktivity na Somnielu, díky kterému Garreg Mach vypadá staře

Fire Emblem zapojující spojenecké aktivity na Somnielu, díky kterému Garreg Mach vypadá staře

Zasnoubení Fire Emblem Hned za rohem má vyjít 20. ledna. A ve čtvrtek upoutávka představila nový hangout, kde se vy a vaši spojenci budete poflakovat mezi bitvami: Somniel, zelená plovoucí pevnost. V upoutávce hlavní postava – s protažením Obrovská hříva vlasů Colgate – červený a modrý zadek – Prochází svěžím uspořádáním Somniel a může se pochlubit rekreačními aktivitami. Stejně jako v předchozích dílech Fire Emblem i tento slibuje zábavné vylomeniny, jako je létání na Wyvernu, nakupování roztomilého oblečení, čtení jmění – a samozřejmě klasické stmelovací aktivity, jako je sdílení jídla a rybaření.

Somniel je plný míst, kde se můžete připravit na vaše bitvy. V herní aréně si můžete koupit brnění a další věci. K dispozici je místnost s prsteny, kde si můžete ukládat prsteny, které jste nasbírali, a vytvářet nové – nový herní prvek, který hráčům umožňuje zvýšit statistiky. Můžete také bojovat v aréně, abyste získali zkušenosti, a provést řadu bitev ve Věži zkoušek.

A co je nejdůležitější, existuje spousta činností, které můžete se svými spojenci v Somnielu dělat, jako je sdílení (možná mnoha) jídel v Café Terrace, abyste zvýšili statistiky svých spojenců. Můžete také společně cvičit, číst své osudy, jezdit na Wyvernu po obloze s kurzem a (samozřejmě) lovit. Je tu exotická farma, kde se můžete starat o zvířata, která jste na svých dobrodružstvích našli – v upoutávce je vidět kočka, která se poflakuje s oslem, psem a velbloudem. Nechybí ani moc roztomilé stvoření jménem Sommie, které „je tu od nepaměti“ a rozdává štěstí těm, kdo ho milují.

Upoutávka také ukázala trendy možnosti přizpůsobení – můžete si koupit oblečení a doplňky jako různé odstíny pro vás a vaše spojence. Můžete si také odpočinout tím, že si zdřímnete ve své obrovské vlhké ložnici; Ale váš roztomilý spojenec vás možná probudí Animal Crossing: New Horizons Ve vašem domě se objeví vesničan.

READ  Meta dráždí reklamu „Questy“ na Super Bowl 56

ohnivý znak Fanoušci vědí, kolik prostojů má série mezi bitvami, chatováním se spojenci a prováděním hloupých činností. v Fire Emblem: Tři domy Hráči se potulovali po posvátných sálech kláštera Garreg Mach, utráceli body za aktivity vařením rybích špízů a jedli se studenty něco jako 17 jídel denně – to vše ve službách vzájemného spojení, než se vrhnou do bitvy. Můžete bojovat s Felixem na cvičišti, vzít Dorotheu (a její hloupý klobouček) na sborové cvičení nebo se pokusit probudit Lindharta ze spánku.

dokud Fire Emblem Warriorskterá nedávno získala franšízu, poskytuje hráčům aktivity pro prostoje se svými studenty, jako jsou čajové dýchánky, atrakce a filmy.

Nemůžu se dočkat, až se potkám Zasnoubení Fire EmblemNové spojence a užijte si jejich pošetilé cestování a aktivity – i když na bojišti musí všechno vyvrcholit.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *