Umělá inteligence Bard od Googlu se nyní může připojit k Gmailu, Dokumentům Google, Mapám, Disku a YouTube

Umělá inteligence Bard od Googlu se nyní může připojit k Gmailu, Dokumentům Google, Mapám, Disku a YouTube

Google původně představil svůj nástroj Bard AI jako rychlou reakci na celonoční popularitu ChatGPT na začátku tohoto roku, ale mezitím vyhledávací gigant Bard nadále vylepšoval – jak přidáním nových funkcí, tak rozšířením jeho dosahu.

Dnes je další den „nových funkcí“ v Bardlandu, protože jsou vydána rozšíření Bard. Google říká, že je to „zcela nový způsob interakce a spolupráce s Bardem“. Díky rozšířením může Bard získávat relevantní informace ze všech ostatních produktů Google, které pravděpodobně používáte každý den – například Gmail, Dokumenty, Disk, Mapy, YouTube a dokonce Google Flights a Hotels.

Tento proces získávání informací funguje, i když jsou nalezeny ve více aplikacích a službách. Použijte Google například k plánování výletu se svými přáteli – Bard může z Gmailu získat data, která budou vyhovovat všem, vyhledávat informace o hotelu a letech v reálném čase, zobrazovat v Mapách Google trasu na letiště a zobrazovat videa na YouTube s aktivitami. Musíte to udělat, jakmile se dostanete tam, kam jedete. To vše se může stát během jednoho rozhovoru s pohodovým člověkem.

Dalším příkladem, který Google uvádí, je žádost o novou práci, pomocí nástroje AI ​​naleznete svůj životopis na Disku, shrnete jej do osobního prohlášení s krátkým odstavcem a poté budete pokračovat ve spolupráci na motivačním dopise.

Pokud existují obavy o ochranu osobních údajů, Google poznamenává, že váš obsah z Gmailu, Dokumentů a Disku, ke kterému má Bard přístup, není viditelný pro lidské recenzenty, samotný Bard jej nepoužívá k zobrazování reklam ani k trénování Bardova modelu.

Ode dneška má Bard také tlačítko „Google it“, které vám umožní snadněji kontrolovat jeho odpovědi. Když kliknete na ikonu G, Bard si přečte odpověď a vyhodnotí, zda existuje webový obsah, který je třeba doložit. Když lze frázi vyhodnotit, můžete kliknout na zvýrazněné fráze a dozvědět se více o podpůrných nebo protichůdných informacích, které Vyhledávání Google najde.

READ  Vývojář Helldivers 2 Arrowhead jmenoval Shamse Al-Jarjaniho svým novým generálním ředitelem

Počínaje dneškem, když s vámi někdo sdílí konverzaci s Bardem prostřednictvím veřejného odkazu, můžete konverzaci navázat dalšími otázkami na toto téma nebo ji použít jako výchozí bod pro něco jiného.

A konečně, funkce jako nahrávání fotografií pomocí Lens, vyhledávání obrázků v odpovědích a úpravy Bardových odpovědí, dříve omezené pouze na angličtinu, jsou nyní dostupné ve více než 40 jazycích.

zdroj

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *