Thompson vybírá guv. show

Republikán Tommy Thompson dnes oznámil, že letos na podzim nebude kandidovat na Guva poté, co se dvořil páté nabídce na pozici, kterou zastával 14 let.

„Je to velmi obtížný výsledek,“ řekl Thompson. „Po plném životě ve službách a vedení rostoucího podniku vím, že mám vizi, motivaci a dynamiku sloužit další období jako guvernér. Wisconsin potřebuje silné vedení, aby překlenul politické rozpory, staral se o naše nejslabší, nastavil naši ekonomiku cestu k úspěchu v 21. století a udělejte z nás opět hvězdu.“ Zářící národ. Tyto vlastnosti a odhodlání bych přinesl jako vládce.“

Thompson, který právě dokončil vedení systému UW jako prezident, řekl, že je „otevřený a bude pokračovat ve vyšetřování, jak bych mohl jinak sloužit“.

Thompson byl poprvé zvolen do úřadu v roce 1986 a poté byl třikrát znovu zvolen, když se stal nejdéle sloužícím guvernérem v historii Wisconsinu. V polovině svého čtvrtého funkčního období rezignoval, aby se připojil k administrativě George W. Bushe jako ministr zdravotnictví a sociálních služeb.

Po odchodu z kabinetu se Thompson v letech 2006 a 2010 také dvořil nabídkám guvernéra, než v roce 2012 kandidoval do amerického Senátu a prohrál s Dame Tammy Baldwin.

Thompson i podnikatel Eric Hovede přemýšleli o závodění letos na podzim, než se v posledních dnech rozhodli do závodění nevstoupit.

To ponechává poručík Rebeccu Cliffishovou, obchodníka Kevina Nicholsona a zástupce Tima Ramthona jako nejlepší republikány v prostoru GOP, kteří budou čelit demokratickému guvernérovi Tonymu Eversovi.

Podnikatel Tim Michaels také uvažoval o tom, že by běžel závod.

Přátelský tisk, PDF a e-mail
READ  Prezident Zeman podporuje povinné očkování, kritizuje klimatickou politiku

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.