USA vízum pro občany Chile, České republiky, Finska a Estonska

Americká víza pro chilské občany

Občané Chile mohou požádat o zrušení vízové ​​povinnosti v USA (Electronic System for Travel Authorization). Chile bylo přijato do programu bezvízového styku v roce 2014. Program bezvízového styku umožňuje občanům 38 zemí získat turistické vízum prostřednictvím elektronického systému pro cestovní povolení (nebo zkráceně US ESTA). USA mají vízovou politiku, ale turisté včetně Chilanů mohou v zemi zůstat až 90 dní.

Dokumenty požadované pro chilské občany

 • Cestovní pas – Jedním z těchto požadavků je platný cestovní pas. Ne však žádný cestovní pas. Potřebujete elektronický pas.
 • E-mailová adresa – I když je vaše vízum připojeno k vašemu pasu, stále potřebujete kopii, kterou po příjezdu do USA předložíte imigračnímu úřadu. Kopii obdržíte e-mailem ve formátu PDF. Nezapomeňte si jej vytisknout.
 • Způsob platby – Můžete použít několik způsobů platby, jako je kreditní/debetní karta nebo účet PayPal.

Americká víza pro české občany

Stěhování do Spojených států je na seznamu většiny lidí vysoko a má k tomu dobrý důvod. Je to jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Čeští občané musí požádat o americké vízum pro vstup do USA za účelem turistiky, obchodu nebo tranzitu na dobu až 90 dnů. Namísto získání amerického víza pro české občany za účelem turistiky nebo podnikání musí čeští občané požádat o americký ESTA, krátkodobý program bezvízového styku.

USA vízové ​​požadavky pro české občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal Vízum ESTA USA vyžaduje platbu
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA USA Visa do jejich e-mailové schránky

Americké vízum pro občany Estonska

Amerika je země jako žádná jiná. Jako jednu z nejvýznamnějších a nejvyspělejších zemí světa dnes každoročně zavítá velké množství turistů. Od nedotčených a nedotčených pláží po bohatou a přírodní krajinu. Hory a lesy dělají z Ameriky jednu z nejkrásnějších a nejúžasnějších zemí k prozkoumání. Estonští občané musí požádat o vízum do Spojených států pro vstup do Spojených států za účelem turistiky, obchodu nebo tranzitu. Účely pro návštěvy do 90 dnů. Pokud máte estonský pas a chcete vycestovat do USA na krátkodobý pobyt, měli byste vědět, že Estonci nepotřebují americké vízum, ale americké ESTA. ESTA je elektronický systém pro cestovní povolení a registrace je povinná pro všechny estonské občany, kteří chtějí cestovat do Spojených států. Estonské vízum do USA není volitelné, ale je povinným požadavkem pro všechny estonské občany cestující do země na krátkodobé pobyty. Před cestou do Spojených států se cestující musí ujistit, že jeho cestovní pas je platný alespoň tři měsíce po datu odjezdu.

READ  př. n. l. se učencům daří psát české disidenty

Americké vízové ​​požadavky pro estonské občany

 • Platný cestovní doklad nebo pas k žádosti o vízum ESTA USA.
 • Naskenovaná kopie vašeho pasu.
 • Platná kreditní nebo debetní karta nebo účet PayPal k platbě za vízum ESTA USA.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem ESTA USA Visa do jejich e-mailové schránky.

Americké vízum pro občany Finska

Návštěva Spojených států amerických je na žebříčku většiny lidí vysoko a má k tomu dobrý důvod. Je to jedna z nejoblíbenějších světových turistických destinací, kam každoročně cestuje kolem 77 milionů turistů, aby poznali vše, co země může nabídnout. Od zábavních parků po historické památky, Amerika má vše, co si dokážete představit, a lze s jistotou říci, že je to místo jako žádné jiné. Systém elektronické cestovní autorizace Spojených států (také známý jako ESTA) byl zaveden vládou Spojených států v roce 2009 jako součást programu bezvízového styku Spojených států. Tento inovativní program zefektivnil americký imigrační proces ve více než 35 zemích, včetně Finska. To znamená, že finští návštěvníci si již nemusí domlouvat osobní schůzku na americkém velvyslanectví nebo konzulátu a žádat o vízum osobně. Finští občané mohou požádat o zrušení vízové ​​povinnosti ESTA (Electronic System for Travel Authorization) pro cestu do Spojených států. Teesta umožňuje finským občanům navštívit Spojené státy na vízum po dobu až 90 dnů. USA ESTA platí 2 roky od data vydání a umožňuje držiteli vícenásobné vstupy do USA.

Požadavky USA ESTA pro držitele finského pasu

 • Platný cestovní pas vydaný Finskem
 • Platná e-mailová adresa, na kterou vláda USA zašle kopii schváleného USA ESTA.
 • Platná platební metoda, jako je debetní nebo kreditní karta pro zaplacení poplatku za zpracování ESTA v USA

Mediální komunikace
Jméno společnosti: americký úředník
Kontaktní osoba: Ballirona Thomas Watson
E-mailem: Poslat email
Telefon: +375 17 210-12-83
Adresa:Ulitsa Starovilenskaya 46
Město: Minsk
Země: Bělorusko
Webová stránka: www.us-visa-online.org/be/visa/

READ  V Massachusetts byla nalezena psí známka nalezená v České republice

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.