UFC přivádí zpět Lucii Pudilovou téměř dva roky po vydání

Lucie Podilová Je opět součástí soupisky UFC.

Během posledních dvou let byla Pudilová (13-7 MMA, 2-5 UFC) zpět na radaru UFC. V sobotu její manažer Brian Butler ze SuckerPunch Entertainment prozradil, že Pudilová nedávno oficiálně podepsala propagaci.

Nebyla oznámena žádná sleva, datum ani debutová událost.

Sedmadvacetiletá Pudilová bojovala v UFC sedmkrát od března 2017 do ledna 2020. Při svém propagačním debutu proti Lině Lansbergové se Pudilová stala první českou ženou v historii UFC. Její propagační vítězství přišlo ve druhém a třetím vystoupení, v soutěžích proti Ji Eun Kim a Sarah Moras.

UFC opustila v roce 2020 po čtyřech po sobě jdoucích prohrách s Erin Aldana, Liz Carmush, Antonina Shevchenko a Justin Kish. Zápas se odehrál proti Carmusch Hlavní půda Pudilova Když UFC v únoru 2019 poprvé uspořádalo akci v České republice.

Svůj bojový čas mezi obdobími UFC strávila pouze pro OKTAGON, přední českou regionální propagaci. Šla 5-1 s pěti výhrami a jednou prohrou pro bývalou bojovnici UFC Talitu Bernardo.

Pudilová, vzpěračka bantamage, vstupuje do svého druhého angažmá v UFC na vítězné sérii.

READ  Watson, Seemar se snaží i nadále dominovat na Majdanu - Novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.