UFC přivádí zpět Lucii Pudilovou téměř dva roky po vydání

UFC přivádí zpět Lucii Pudilovou téměř dva roky po vydání

Lucie Podilová Je opět součástí soupisky UFC.

Během posledních dvou let byla Pudilová (13-7 MMA, 2-5 UFC) zpět na radaru UFC. V sobotu její manažer Brian Butler ze SuckerPunch Entertainment prozradil, že Pudilová nedávno oficiálně podepsala propagaci.

Nebyla oznámena žádná sleva, datum ani debutová událost.

Sedmadvacetiletá Pudilová bojovala v UFC sedmkrát od března 2017 do ledna 2020. Při svém propagačním debutu proti Lině Lansbergové se Pudilová stala první českou ženou v historii UFC. Její propagační vítězství přišlo ve druhém a třetím vystoupení, v soutěžích proti Ji Eun Kim a Sarah Moras.

UFC opustila v roce 2020 po čtyřech po sobě jdoucích prohrách s Erin Aldana, Liz Carmush, Antonina Shevchenko a Justin Kish. Zápas se odehrál proti Carmusch Hlavní půda Pudilova Když UFC v únoru 2019 poprvé uspořádalo akci v České republice.

Svůj bojový čas mezi obdobími UFC strávila pouze pro OKTAGON, přední českou regionální propagaci. Šla 5-1 s pěti výhrami a jednou prohrou pro bývalou bojovnici UFC Talitu Bernardo.

Pudilová, vzpěračka bantamage, vstupuje do svého druhého angažmá v UFC na vítězné sérii.

READ  Čeští demonstranti demonstrují proti prozápadní politice vlády

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *