Tyto ikonické domy v Connecticutu byly na trhu v roce 2021

Dům na 57 Mount Tom Road v Simsbury, Connecticut, je bývalým majetkem televizních producentů Thomase Millera a Roberta Boyeta.

Je fotografický den

Dům v Salisbury, ve kterém sídlí dvě mysli za „Happy Days“ a dalšími filmy jako „Full House“ a „Family Matters“, je k prodeji v roce 2021.

Nachází se na 57 Mount Tom Road, bývalý majetek producentů Thomase Millera, který zemřel v dubnu 2020, a jeho partnera Roberta Boyetta, V dubnu byla uvedena na burzu za 17 950 000 $. Chata o rozloze 22 282 čtverečních stop má devět ložnic, 10 úplných a čtyři částečné koupelny, všechny se nacházejí na 474 akrů půdy. Dům byl postaven v roce 2002 a byl postaven r Atchison Doyle Partners ArchitectsBartholomew’s Episcopal Church, penthouse rezidence v hotelu Plaza a Liberty Island Suite poblíž Sochy svobody v New Yorku.

Vstup do domu má velké schodiště a otevírá se do „vzrušujícího 39 stop vysokého formálního jídelního prostoru s 32 stopami (3-patrovým) skleněným stropem ve vstupní hale“ Poznámky k menu. Interiér domu doplňuje velký pokoj dle nabídky, dále knihovna a místnost na sledování filmů „kuchařská kuchyně s velkou spíží pro komorníka.“

READ  Rudi Skácel souhlasí s návratem Tynecastle, protože česká legenda vysvětluje, co pro něj Hearts a jejich fanoušci znamenají

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.