Super Mario Bros. Wonder už má seznam „nejprodávanějších“ na Amazonu v USA

Super Mario Bros.  Wonder už má seznam „nejprodávanějších“ na Amazonu v USA
Obrázek: Nintendo

Před vydáním Super Mario Bros. Překvapte příští měsíc, vypadá to, že tato hra již dominuje v žebříčcích na Amazonu v určitých částech světa.

Po speciální živé prezentaci z minulého týdne, která odhalila více o novém příspěvku, se Wonder nyní posunul přímo na vrchol nejprodávanější videohry na Amazonu v USA. Je to před hrami jako hvězdné pole, Final Fantasy XVI a další hry Switch, jako je Mario Kart 8 Deluxe. Je to v podstatě pozitivní znamení pro tuto novou kapitolu Mariovy 2D historie.

Ve výchozím nastavení je to také přední Nintendo Switch titul ve Spojených státech. Daří se mu i v některých dalších oblastech, před hrami jako The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom a Pikmin 4 v žebříčku „Nejprodávanější“.

Předobjednávky Wondera jsou dostupné na mnoha dalších webech a hru lze předkoupit i na eShopu. Pokud opravdu chcete, můžete tuto hru v určitých regionech získat také s herním kupónem Nintendo Switch.

READ  Rozsáhlá divoká aktualizace pro Minecraft je podrobně popsána kvůli Eurogamer.net 2022 •

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *