Anglie MU21s se ve finále EURO U21 utká s Českou republikou, Německem a Izraelem

Anglie MU21s se ve finále EURO U21 utká s Českou republikou, Německem a Izraelem

Mladí lvi Lee Carsleyho se naučili svůj odpor pro finále Eura příští léto v Rumunsku a Gruzii

Angličtí muži do 21 let budou příští léto čelit skupinovému odporu z České republiky, Německa a Izraele na finále EURO U21 2023 v Gruzii a Rumunsku.

Losování proběhlo v pondělí večer v Bukurešti po ukončení kvalifikace na začátku tohoto roku, přičemž 16 zemí bylo rozlosováno do čtyř skupin pro turnaj mezi 21. červnem a 8. červencem.

Young Lions byli nalosováni do skupiny C, zápasy se pravděpodobně budou hrát v Badumi Areně a na stadionu Ramas Shengelia v Kutaisi.

Odtud postoupí dva nejlepší z každé skupiny do vyřazovacích bojů se čtvrtfinále (1. a 2. července) a semifinále (5. července), které povedou do finále v neděli 8. července 2023.

Tým Lee Carsleyho si zajistil své místo ve finále poté, co se po všech červnových soutěžích dostal na čelo tabulky kvalifikační skupiny, a toto je devátá po sobě jdoucí kampaň, ve které se Young Lions dostali do finále.

Mají za sebou nedávné zápasy jak proti České republice, tak proti Německu, přičemž Carsleyho tým minulý měsíc porazil Německo 3:1 na Bramley Lane, zatímco ve své poslední kvalifikační kampani čelil Čechům a v červnu je porazil 2:1. 3-1 na Turf Moor od Burnley v listopadu 2021.

Zápasy se budou konat na čtyřech stadionech v Rumunsku (dva v Kluži a dva v Bukurešti) a čtyři v Gruzii (po jednom v Batumi a Kutaisi a dva v Tbilisi). Úvodní zápas se bude hrát v Rumunsku a finále se bude hrát na stadionu Batumi v Gruzii.

Další podrobnosti o přípravcích budou včas zveřejněny.

Další týmy v losování jsou:-

Skupina A: Gruzie, Portugalsko, Belgie, Nizozemsko
Skupina B: Rumunsko, Španělsko, Ukrajina, Chorvatsko
Skupina C: Česko, Anglie, Německo, Izrael
Skupina D: Norsko, Švýcarsko, Francie, Itálie

READ  Česko posílá na Ukrajinu poslední dva bitevní vrtulníky Mi-24

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *