Hillary Knight z Idaha uvedena do Wisconsin Badgers Sports Hall of Fame

Hilary Knight of Sun Valley bude uvedena do atletické síně slávy University of Wisconsin spolu s 10 dalšími významnými sportovci Badger v rámci třídy 2022.

Boise, Idaho – Hilary Knight of Sun Valley bude brzy poctěna „jedním z nejvyšších vyznamenání“ pro sportovce z University of Wisconsin.

Atletický ředitel státu Wisconsin Chris McIntosh v pátek oznámil přidání 11 bývalých atletů Badger do týmu. Sportovní síň slávy UWjako součást třídy 2022.

Mezi významné konkurenty patří Knight, čtyřnásobný olympijský medailista. Knight na oznámení v pátek reagoval tweetem a řekl: „Jaká pocta.“

Knight bude uveden do hlediště na párty v pátek 9. září. Bude také oceněna třídou dobrovolníků 2022 během fotbalového zápasu Wisconsinu 10. září se státem Washington v Camp Randall.

Hvězda Sun Valley je pravděpodobně nejlepším hokejistou Wisconsinu v historii programu. Knightová je nejlepší střelkyní UW s 262 body a 143 góly během své kariéry v Madisonu.

Jako jezevci pomoz Knightovi Wisconsin Získala mistrovství NCAA v letech 2009 a 2011. Byla jmenována jak All-American First Team, tak i All-American 2nd Team v roce 2012.

„UW Athletic Hall of Fame je jedním z nejvyšších ocenění, které můžeme našim sportovcům, zaměstnancům a podporovatelům udělit, a toto oznámení stojí za to oslavit,“ řekl Macintosh. „Sám jsem obdržel tuto poctu a bylo mi potěšením zavolat a upozornit tyto jednotlivce jako sportovního ředitele. Těchto 11 představuje nejlepší z Jezevců a jejich příspěvky jdou daleko za jejich sportovní úspěch. Jsem nesmírně šťastný za rekruty.“ a jejich rodinám.“

Knightová odehrála 22 olympijských hokejových zápasů, nejvíce v historii ženského hokeje ve Spojených státech.

Během zimních olympijských her v Pekingu 2022 vedl Knight tým USA s 10 body za šest branek a čtyři asistence, na cestě k zisku stříbrné medaile.

Ve čtyřech olympijských hrách s týmem USA získal Knight zlatou medaili během zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu a tři stříbrné medaile v roce 2010 (Vancouver), 2014 (Soči) a 2022 (Peking).

Během čtvrtfinále ženského hokejového turnaje na olympijských hrách v roce 2022 vstřelil Wisconsin první gól týmu USA v utkání vítězstvím 4:1 nad Českem.

Knight si také připsal jeden gól a jednu asistenci při semifinálové výhře týmu USA 4:1 nad Finskem 16. února. Gól a asistence posunuly Knighta na druhé místo v historii amerických olympijských bodů s 26 body. Vstřelila také první gól za Američanky. Zápas o zlatou medaili vs Kanada.

Sun Valley Watch Party Večer o zlatou medaili:

Více než 180 sportovců je členy atletické síně slávy University of Wisconsin. První slavnostní uvedení se konalo na jaře roku 1991.

Podívejte se na všechny naše sportovní přenosy na našem webu Seznam videí na YouTube:


https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

READ  Razgatliotglu soutěží o vítězství v Superpole

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.