Tomb Raider 1-3 Přepracované ovládací prvky vývojářského chatu, režim fotografií a další, protože jsou odhaleny nové detaily

Tomb Raider 1-3 Přepracované ovládací prvky vývojářského chatu, režim fotografií a další, protože jsou odhaleny nové detaily

O Tomb Raider 1-3 Remastered jsme toho od jeho odhalení v září loňského roku moc neslyšeli, ale nyní se objevil vývojář Aspyr, aby se podělil o další podrobnosti o tom, co mohou hráči očekávat – včetně ovládacích přepínačů a fotografického režimu – až Lara Croft zazáří Early adventures. jsou k dispozici na PlayStation, Xbox, Switch a PC 14. února.

Psaní v a Nový příspěvek na blogu PlayStationAspyr vysvětlil, že se při vývoji Tomb Raider 1-3 Remastered chtěl zaměřit na „dodatky spíše než na revize“ s tím, že věří „hratelnosti… [the originals] Khalida.“

K tomu přidává možnost přepínat mezi „klasickým“ tankovým ovládáním tří her a modernější alternativou, inspirovanou Tomb Raider Legend, Anniversary a Underworld; Zde je plné ovládání kamery přiřazeno pravé páce, zatímco Lara se pohybuje ve směru podle polohy kamery.

Remasterovaný trailer na Tomb Raider 1-3.

Mezi další přidané prvky patří zdraví bary pro bossy – důvody Apsyr, proč je nemají v původních hrách „mohou být frustrující pro tvrdší bossy, kteří mají obrovské množství zdraví“ – stejně jako nové 3D prvky ve světě, které nahradí použité ploché 2D sprity. dříve. Nejnovější vizuální přepracování přichází spolu s novými světelnými efekty v reálném čase a novými modely pro Laru a nepřátele (jak bylo vidět v loňském Tomb Raider 1-3 Remastered). Odhalit trailer), kromě vylepšených prostředí, animací, textur a vizuálních efektů.

Hráči, kteří dávají přednost klasickému vzhledu her Tomb Raider, mohou jít zcela retro, pokud se tak rozhodnou, s Tomb Raider 1-3 Remastered s přepínáním mezi původní a moderní grafikou – několik nových srovnávacích obrázků najdete na blogu PlayStation Blog. .

Jinde Aspyr slibuje více než 200 trofejí (které budou pravděpodobně k dispozici také jako úspěchy na Xboxu a Steamu), včetně jedné za uzamčení komorníka Winstona v mrazáku. Konečně je tu „Výkonný“ fotografický režim, který zmrazí hru a umožní hráčům umístit Laru připravenou na nějaké záběry, přičemž zde také funguje přepínání grafiky.


Nový fotografický režim v Tomb Raider 1-3 Remastered. | Kredit obrázku: Asper/Crystal Dynamics

Tomb Raider 1-3 Remastered vychází pro PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series Christian Donlan z Eurogameru je velmi nadšený; „V únoru se znovu vrátím s těmito speciálními hrami,“ napsal loni. „Všechno to zapojím a promluvím se svou dcerou o mřížkovém systému a o tom, jak je Tomb Raider jako šachy a jak můžete udělat speciální stojku u pláště. Pořád budu myslet na svůj starý dům a tohle skřípající Pentium nebo cokoli jiného, ​​ale teď jsem „Vytvořím novou vrstvu paměti, kterou k celé věci přidám. Nemůžu se dočkat.“

READ  Jak bezpečně vymazat staré pevné disky, jednou provždy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *