Klávesnice Apple Magic Keyboard má u mnoha maloobchodníků stále slevu 100 $

Se správným příslušenstvím klávesnice můžete z iPadu udělat notebook. Klávesnice Apple Magic Keyboard pro 11palcový iPad Pro a iPad Air 4. generace může každému tabletu přinést zážitek podobný notebooku. Zahrnuje sadu podsvícených přepínačů a trackpad.

Za 300 $ není příslušenství Magic Keyboard levné, ale někdy ho najdete za mnohem nižší cenu. V současné době jde o 199 dolarů na Amazonka A Walmart.


Klávesnice Apple Magic

Ceny přijaté v době zveřejnění.

Do této verze Magic Keyboard od Apple se vejde iPad Pro (11 palců) nebo nový iPad Air, který se nabíjí přes USB-C. Poskytuje kombinaci podsvícených přepínačů a trackpadu, takže můžete být produktivnější nebo se toulat efektivněji.

Pokud hledáte nový televizor pro váš domov, Best Buy má mnoho: Můžete si koupit 75palcová 4K LED televize Hisense (model H6510G) pouze za 600 $Což je 400 $ z obvyklé ceny 1 000 $. Model obsahuje integrovaný software Android TV, čtyři porty HDMI a panel, který podporuje Dolby Vision, HDR 10 a HLG.


Hisense TV 75 Inch H6510 4K HDR

Ceny přijaté v době zveřejnění.

4K LED televizor Hisense nestojí jmění. Tento 75palcový model je dodáván s integrovaným softwarem Android TV a má čtyři porty HDMI. Je exkluzivní pro Best Buy.

Ve Walmartu můžete získat nový pár Samsung Galaxy Buds 49 $ V bílé. Ačkoli je produkt zhruba tři roky starý, za 49 dolarů, je to dobrá alternativa pro lidi, kteří hledají slušný pár bezdrátových sluchátek, aniž by museli platit spoustu peněz. Jak je uvedeno V naší recenziGalaxy Buds mají šest hodin výdrže baterie, ergonomický design a lepší zvukovou izolaci ve srovnání se standardními Apple AirPods. Galaxy Buds obsahuje také firemní pouzdro, které podporuje bezdrátové nabíjení.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *