San Francisco rozšiřuje, kdo může získat vakcínu COVID-19 podle nových pravidel

Vidím. Vrať se k tobě. TY: Zní to celkem dobře. Dnes bude stát ve více krajích, stát vstoupí do méně omezené červené úrovně. Kalifornie dosáhla svého cíle podávat 2 miliony dávek vakcín v oblastech, které stát označil za zranitelné. Zde je pohled na 13 provincií, které se dnes stěhují do Red. Patří sem okres Amador, okres Mono a okres Placer, který je také na seznamu, okres Los Angeles, který v uplynulém roce zaznamenal nepřiměřeně vysoký počet zranění a úmrtí. Přechod na červenou úroveň znamená, že mnoho společností může nyní pracovat v interiérech s omezenou kapacitou. To zahrnuje vnitřní stolování a kina, tělocvičny a muzea, Zeus a akvária. Tady je tedy pohled na to, co se stane dál. Zdravotní úředníci tvrdí, že očekávají, že se v úterý bude moci přesunout na červenou úroveň dalších 13 provincií. Zahrnuje kraje Sacramento, San Joaquin a Yuba. Ještě to není úplná dohoda. Úředníci zdravotnictví však tvrdí, že doufají, že se tak stane

San Francisco rozšiřuje, kdo může získat vakcínu COVID-19 podle nových pravidel


San Francisco umožní očkování osob žijících s HIV spolu s osobami označenými jako hluché nebo zdravotně postižené, a to od pondělí, kdy Kalifornie otevře počet obyvatel, kteří mají nárok na vakcínu proti koronaviru pro lidi s vážným a vysoce rizikovým zdravotním stavem nebo postižením, kteří splňují to, co Odhaduje se, že 4,4 milionu obyvatel Kalifornie uvádí státní standardy, které zahrnují více základních pracovníků, lidi, kteří pracují nebo žijí ve věznicích, přístřeší pro bezdomovce a jiná místa věřících, a osoby se zdravotním postižením a zdravotními podmínkami, které je vystavují vážnému riziku COVID-19. . San Francisco Chronicle v neděli informovala, že San Francisco obchází pravidla způsobilosti státu tím, že zahrnuje vývojová, lékařská, tělesná, smyslová nebo behaviorální postižení, včetně závažných poruch duševního zdraví nebo užívání návykových látek. „Těžké základní podmínky a lidé, kteří jsou na shromážděných místech, jsou důležitou součástí našeho úsilí o dosažení tohoto cíle,“ uvedl starosta londýnského plemene ve svém prohlášení a varoval, že ačkoli byla pro mnoho nových skupin otevřena možnost vakcíny, nabídka zůstává nízká. Téměř 27% obyvatel San Franciska dostalo alespoň jednu dávku vakcíny a způsobilí lidé nebudou povinni předložit dokumentaci, ale budou povinni podepsat autocertifikaci, že splňují kritéria, podle státní ministerstvo veřejného zdraví.

READ  Raketa SpaceX Falcon Heavy startuje z Kennedyho vesmírného střediska: fotografie

San Francisco umožní očkování osob žijících s HIV spolu s osobami označenými jako hluché nebo zdravotně postižené, a to od pondělí, kdy Kalifornie otevře počet obyvatel, kteří mají nárok na vakcínu proti koronaviru pro lidi s vážným a vysoce rizikovým zdravotním stavem nebo postižením.

Odhaduje se, že 4,4 milionu obyvatel Kalifornie splňuje státní standardy, které zahrnují více základních pracovníků, lidi, kteří pracují nebo žijí ve věznicích, přístřeší pro bezdomovce a jiná místa věřících, a osoby se zdravotním postižením a zdravotními podmínkami, které je vystavují vysokému riziku COVID-19. .

San Francisco obchází pravidla způsobilosti státu tím, že pokrývá vývojová, lékařská, fyzická, smyslová nebo behaviorální poškození zdraví, včetně závažných poruch duševního zdraví nebo užívání návykových látek, Zmínil jsem kroniku v San Francisku Neděle.

„Přístup k očkovacím látkám pro osoby se zdravotním postižením, osoby s vážnými základními podmínkami a lidi v davu, je důležitou součástí našeho úsilí o záchranu životů a ochranu nejzranitelnějších populací,“ uvedl starosta London Breed ve svém prohlášení.

Varuje, že ačkoli se způsobilost vakcín otevřela pro mnoho nových skupin, nabídka zůstává nízká. Dosud téměř 27% obyvatel San Franciska dostalo alespoň jednu dávku vakcíny.

Státní ministerstvo veřejného zdraví uvedlo, že způsobilí lidé nebudou povinni poskytovat dokumentaci, ale budou povinni podepsat autocertifikaci, že splňují kritéria.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *