SWIFT převody z „PrivatBank“ nyní fungují v ČR bez dalších poplatků

SWIFT převody z „PrivatBank“ nyní fungují v ČR bez dalších poplatků

Státní „PrivatBank“ v současnosti rozšiřuje nabídku služeb pro Ukrajince v zahraničí. Tisková služba regulátora oznámila spuštění SWIFT převodů v českých korunách bez dalších poplatků.

Česká republika je jednou z předních zemí v počtu ukrajinských občanů využívajících služby „PrivatBank“ a finanční ústav je jednou ze tří největších zemí EU, kde bylo vyřízeno nejvíce objednávek na vydání fyzických karet.

„Pro pohodlí zákazníků, z nichž mnozí se kvůli válce ocitli v České republice, kde pomáhají svým příbuzným, blízkým a ozbrojeným silám Ukrajiny, „PrivatBank“ otevřela nový korespondenční účet u Citibank NA. České koruny, “ řekl finanční ústav.

Podle Dmytra Musiyenka, člena představenstva PrivatBank odpovědného za retailové obchody, banka buduje platební „mosty“ s evropskými bankami, aby usnadnila geografickou expanzi partnerů a umožnila migraci zákazníků.

Díky novému korespondenčnímu účtu pro SWIFT převody nebudou účtovány žádné další poplatky za jednotlivé transakce. Podrobnosti pro takovou platbu mohou zákazníci vytvořit přímo v aplikaci „Privat24“. Chcete-li to provést, musíte se přihlásit do programu a následovat tuto cestu: „Služby – Přenosy – Swift – Podrobnosti.“ Převody peněz jsou připsány na hřivnové karty bez poplatků.

„Mezi hlavní výhody přijímání SWIFT převodů prostřednictvím PrivatBank patří absence limitů na částku, možnost sledování převodů online a speciální linka podpory pro příjemce SWIFT. Peníze se podle banky obvykle dostávají na účty do 24 hodin.“ 40 % peněz je připsáno příjemci do 5 minut,“ uvedl finanční ústav.

READ  Recenze 'Art Talent Show': Vtipná přednáška z české umělecké školy ve stylu Wisemana

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *