Tipy pro vytváření sítí od Halee Sprinkly z Knoxville a Alvin Nance

Přineste téma komunikace a uslyšíte zpěvy nebo sténání. Někteří to považují za přirozený nástroj pro podnikání, jako je Mac nebo PC. Ale pro mnohé je to od obtížných dnů puberty považováno za nutné zlo a inspirující dlouhé spící pocity.

Pandemie umožnila druhé skupině vydechnout za poslední rok bez stresu z účasti na konferencích a koktejlových akcích, ale jak se čas přiblíží k opětovnému zahájení bezpečných skupinových aktivit, může za nimi klečet pocit vyhýbání se.

Můžu mluvit o dvou úhlech pohledu. Jsem ze své podstaty introvert, takže vytváření sítí mi vyžaduje hodně energie. I volání Zoom mě může nechat vyčerpaného. Znám však sílu lidských interakcí a chápu ji a jsem pevným zastáncem snahy – když se to udělá správně. V první ze dvoudílných seriálů o tom, proč, jak a kde komunikovat, požádám o radu dva nejpopulárnější profesionály z Knoxville, Alvin Nance a Haley Sprinkle, abych poskytl radu a nový pohled těm, kteří se ho bojí nejvíc.

Spisovatelka na volné noze a image konzultantka Carrie McConkeyová pomáhá svým klientům rozšiřovat jejich digitální přítomnost prostřednictvím jejího podnikání Carrie M. Image Consulting v Knoxville.

Tady je moje ID

Promněte si lokty. Práce v místnosti. Schmouzing. Proč mají sítě špatnou pověst? Jednou z odpovědí je, jak to lidé dělají. Ačkoli účelem komunikace je setkávat se s novými profesními a sociálními kontakty, neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla týkající se přijatelných a nepřijatelných způsobů – a jednostranné záměry mohou být vypnutím.

Haley Sprinkle je marketingová konzultantka společnosti Knoxville

„Sítě mají často špatnou pověst,“ říká Sprinkle, marketingový konzultant společnosti Knoxville a vedoucí řečník v Czech Yourself Marketing.

„Myslím, že je to proto, že některé společnosti a jednotlivci to považují za okamžitou prodejní prezentaci versus nástroj budování vztahů,“ vysvětluje Sprinkle, který pomáhá osamělým podnikatelům, majitelům malých podniků a neziskovým organizacím s vytvářením obsahu, brandingem a nápady digitálního marketingu.

Kromě špatného chování

Navzdory těmto obtížným interakcím sítě stojí za to – a osobní spojení může prospět společnosti jako celku.

READ  Česká republika je stále ještě daleko od reálné přechodové dráze - EURACTIV.com

Nance, generální ředitelka společnosti LHP Development v Knoxville, strávila poslední čtyři desetiletí prací na zajištění dostupného bydlení pro jednotlivce a rodiny s nízkými a středními příjmy. Ve své předchozí roli generálního ředitele společnosti Knoxville Community Development Corporation (KCDC) se Nance setkal s tehdejším policejním šéfem Philem Keithem na vedoucí akci v Knoxville.

Alvin Nance, generální ředitel společnosti LHP Development v Knoxville

„Diskutovali jsme o tom, jak by Korejské centrum pro kontrolu a prevenci nemocí a KPD mohly společně pracovat na zlepšení kontroly zabezpečení veřejných rezidenčních nemovitostí města. Prostřednictvím těchto diskusí jsme vyvinuli programy monitorování sousedství na každém místě nemovitosti a začali důstojníci KPD, kteří hlídali tuto komunitu.“ Účast na schůzích sdružení nájemců KCDC.

Pozitivní výsledky vzrostly ze spojení Nance a Keitha a usnadnily další vztahy mezi jejich organizacemi: počet trestných činů vyskytujících se na majetku KCDC se snížil.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *