Bruno Schmidt, olympijský vítěz Brazílie ve volejbale, odešel do důchodu

Bruno Schmidts kým Allison Ceruti V Riu 2016 vyhrál pro Brazílii zlatou medaili v plážovém volejbalu a ve věku 36 let odešel z hraní.

Schmidt se rozhodl kvůli poklesu své výkonnosti od olympiády v Tokiu a po absolvování vysoké školy začal svou kariéru právníka. Údajně to řekl v rozhovoru pro brazilskou televizi který se vysílal v neděli. V únoru plánuje složit brazilskou advokátní zkoušku.

V roce 2016 si Bruno a Allison odvezli domů jednu ze sedmi zlatých medailí hostitelské země pod světly na stadionu na pláži Copacabana v národním sportu.

Bruno, synovec lídra olympijského bodování v basketbalu Oscar SchmidtByl tak přetížený stresem, že podle svých slov spal každou noc během her v průměru čtyři hodiny.

„Jsem tak vyčerpaný,“ řekl po finále. „Nebylo to snadné, úkol, který nám dali, snažit se bránit naši zemi před světem.“

Bruno, 6 stop vysoký obranný nástroj známý jako „The Magician“, a Alison, 6 stop-8 blokař přezdívaný „Woolly Mammoth“ s odpovídajícím tetováním žeber, se rozvedli v roce 2018.

Bruno vyhrál svou poslední mezinárodní reprezentaci v roce 2019, poté v únoru 2021 strávil 13 dní v nemocnici, z toho pět dní na jednotce intenzivní péče s plicními problémy kvůli infekci koronavirem.

Bruno a Alisson se kvalifikovali na hry v Tokiu s novými partnery, ale poprvé v historii olympijských her byla Brazílie vyloučena z medailí v plážovém volejbalu.

Allison, 37, s nimi hrála šest mezinárodních turnajů Guto Karvalhaes minulý rok. Goto našel nového partnera pro sezónu. Alisson není registrován na svůj první turnaj na vysoké úrovni v únorovém Dauhá.

OlympicTalk je zapnutý Apple novinky. Preferovali jsme!

READ  Verze klasické české chůze poznámky „Karpatské hry“ v angličtině - Brno Deli

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *