Agamenone zvedá první Challenge Cup v Praze

Praha / Starnberg 29. srpna 2021

Franco Agamenone Svůj první titul na turnaji ATP Challenge Tour získal zvednutím .poháru IBG Prague Open 2021 od Moneta Bank. Osmadvacetiletého Itala porazil, obsadil 351. místo na světě Ryan Peniston z Velké Británie 6-3 6-1 v sobotním finále dvouhry na antukovém turnaji € 31,440 pořádaném TK Spoge Praha v České republice.

Agamenone se do mistrovského zápasu probojoval přes spodní polovinu remízy, když porazil Španěla Nicolase Sancheza Izquierda, čtvrtého nasazeného Francouze Jeffreyho Blancana, šestého oblíbeného Michaela Geertsa z Belgie a veterána Holanďana Igora Siegslinga.

330 semen zachránil Lecce čtyři z pěti brejkbolů, kterým ve finále čelil, a pětkrát zlomil Penistona, aby si zajistil vítězství za hodinu a 28 minut.

Agamenone, který v této sezóně zvedl pět ze svých devíti trofejí na Světové tenisové tour ITF, si odnesl výhru 4 400 EUR a 50 bodů do hodnocení ATP.

Čtyřhru vyhrávají Rohovka / Tsitsipas

později během dne, Victor Vlad Rohovka z Rumunska a Petros Tsitsipas Z Řecka si odnesl titul ve čtyřhře. Zařazená č. 4 obchází české divoké karty Martin Krumich A Andrew Paulson 6-3, 3-6, 10-8. Konfrontace trvala hodinu a 24 minut.

Ziskem prvního titulu svého týmu na turnaji ATP Challenger Tour si Cornea a Tsitsipas rozdělili prize money 2 000 € a získali 50 bodů do ATP čtyřhry.

READ  Izraelský premiér konzultuje s politickým poradcem v Atlantě

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *