The Grey Man má v Praze premiéru zítra na Netflixu – The Prague Reporter

The Grey Man má v Praze premiéru zítra na Netflixu – The Prague Reporter

Praha si nehraje jen sama se sebou šedý muž: Znamená to také zahraniční lokality včetně Vídně, Baku a Bangkoku.

části šedý muž Natáčelo se v Thajsku v Futurama Business Park v Karelinu a představovalo dalších 800 lidí, kteří mohli projít ve jménu jihovýchodní Asie; Velká vietnamská populace města pomáhala místním castingovým agenturám v sekvenování.

šedý muž Gosling hraje Sierru Six, vraha sponzorovaného CIA, který byl zrazen a pronásledován po celém světě týmem agentů vedeným Lloydem Hansenem z Evans.

Po cestě se Six spojí se sympatickou agentkou, kterou hraje Ana de Armas. Hvězdné obsazení šedý muž Dále v něm hrají Dhanush, Jessica Henwick, Billy Bob Thornton, Alfre Woodard, Wagner Moura, Julia Butters a Regé-Jean Page.

Týden před debutem na Netflixu po celém světě, šedý muž To se otevřelo v amerických kinech protichůdným recenzím. Zatímco akční scény v Praze sklízely chválu, příběh, který napsali Joe Russo, Christopher Marcus a Stephen McFeely z původního románu Marka Greena, vyvolal kritiku pro své jemné postavy.

„Na vyprávění není nic strašně originálního,“ rozmanitéPetr Debruge Jinak píše v pozitivní recenzi. „Vezmi si trochu lukostřelecMnoho John Wickpřidejte pomlčku od Jason Bournezatřeste (ale nemíchejte) v licenčním vzorci, abyste zabili, a budete mít základní představu.“

READ  Russell Crowe vesele chrlí nelítostné otázky ohledně Gladiator 2

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *