Téměř 3,5 milionu kuřat v okrese Lancaster zdecimovala ptačí chřipka

Téměř 3,5 milionu kuřat v okrese Lancaster zdecimovala ptačí chřipka

Téměř 3,5 milionu kuřat v okrese Lancaster bylo zdecimováno ptačí chřipkou, a navzdory tomu státní ministr zemědělství Russell Redding řekl, že ho povzbudilo stanovisko Pennsylvánie v boji proti ničivému viru, a Reed řekl, že se cítí jistý v opatřeních, která byla přijata zastavit propuknutí. Ptačí chřipka se rozšířila a on řekl: „Musíme tento virus zadržet. O tom je tato hra právě teď.“ Snahy státu o to zatím fungují, tři komerční slepičí farmy byly pozitivně testovány na ptačí chřipku, všechny v takzvaném kontrolním pásmu. Je to šest mil v okruhu kolem farmy East Donegal Township, kde byl virus poprvé detekován. K zastavení šíření ptačí chřipky je podle Reddinga nutné kontrolní pásmo. „Obě postižené farmy, ale také ti, kteří by mohli infikovat jiné farmy – nejen v regionu, ale i v zámoří – to měli povoleno udělat a omezit to,“ řekl Ridge. „Zavedli jsme z obchodního hlediska více omezení, než by si kdokoli přál, ale jsou opravdu důležitá k ujištění trhů a našich mezinárodních obchodních partnerů, že to máme pod kontrolou,“ řekl. Ptačí chřipka se naposledy objevila v 80. letech 20. století a tyto lekce pomáhají zemi zajistit, aby nyní měla silnou odezvu.

Téměř 3,5 milionu kuřat v okrese Lancaster zdecimovala ptačí chřipka.

Navzdory tomu ministr zemědělství Russell Redding řekl, že je povzbuzen postojem Pensylvánie v boji proti ničivému viru.

Redding řekl, že se cítí jistý v opatřeních přijatých k zastavení šíření ptačí chřipky.

„Musíme zadržet ten virus,“ řekl. „O tom teď tato hra je.“

Snahy státu o to zatím fungují.

Tři komerční kuřecí farmy byly pozitivně testovány na ptačí chřipku, všechny se nacházejí v takzvané kontrolní zóně. Je to šest mil v okruhu kolem farmy East Donegal Township, kde byl virus poprvé detekován.

READ  Mikroplasty nalezené v každém zkoumaném lidském varlatě | Plastický

K zastavení šíření ptačí chřipky je podle Readinga nezbytná kontrolní zóna.

„Kontrolovat, co jde dovnitř, co jde ven, a zajistit, aby to mohly dělat jak postižené farmy, ale také ti, kteří by mohli infikovat jiné farmy – nejen v oblasti, ale i mimo ni – a to udělat,“ řekl.

Redding uvedl, že omezení na všech farmách v kontrolní zóně fungují.

„Zavedli jsme více omezení, než by si kdokoli přál z obchodního hlediska, ale jsou opravdu důležité, aby ujistily trhy a naše mezinárodní obchodní partnery, že to máme pod kontrolou,“ řekl.

Od vypuknutí ptačí chřipky v 80. letech se toho hodně naučili, řekl Redding, a tyto lekce pomáhají státu zajistit, aby nyní měl silnou odezvu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *