IKEA je známá svým cenově dostupným a elegantně navrženým nábytkem. Švédská značka nedávno přizpůsobila svou nabídku moderní době Integrujte bezdrátové nabíječky V lampách a nočních stolcích. jako pokrok Samostatné bezdrátové nabíjecí podložky To je ono Úžasně levné. Bohužel tyto výrobky musí být umístěny nad stolem nebo stolem, což znamená, že zabírají nějaké místo. Aby to uvolnilo, Ikea si představila bezdrátovou nabíjecí jednotku, kterou můžete namontovat pod stůl nebo stůl, takže bude neviditelná a uvolní drahocenný prostor na ploše.

Sjömärke 7 „a 3“ funguje s nábytkem, který již vlastníte: připevňuje se ke spodní části stolu, police nebo stolu pomocí šroubů – není součástí dodávky nebo pomocí oboustranné pásky. Je navržen tak, aby fungoval přes plast nebo dřevo s provozní vzdáleností 0,31 až 0,87 palce a je dodáván s vestavěným teplotním čidlem, které zabrání přehřátí.

Nabíjecí podložka je vybavena nabíjením Qi 1.2.4, což znamená, že může poskytovat 5W bezdrátové nabíjení, které není nejrychlejší, ale pravděpodobně stačí k napájení telefonu nebo sluchátek během práce. Součástí balení je také štítek ve tvaru X, který vám umožní rozhodnout, kam umístit svá zařízení, když je chcete nabíjet.

podle hranaSjömärke by měl být k dispozici v říjnu. Mezitím můžete pomocí níže uvedeného odkazu získat další informace.