John Malkovich zpívá letos v létě na jevišti na českém hradě – Prague Reporter

hudební kritik Hra se bude hrát na venkovní scéně v Arcibiskupském paláci a zahradách na zámku Krumrich 26. července. Hra se bude hrát v angličtině se simultánním českým překladem s velkými titulky.

Představení v Kroměříži bude jedinou inscenací hudební kritik v České republice během jejího aktuálního turné. Vstupenky mohou být (běží 2590-3490 Kč) Zakoupeno přes Ticketportal.

Organizátoři akce přesvědčili inscenaci, aby přijela do Kroměříže s ohledem na její umístění na Seznam světového dědictví UNESCO. Provizorní venkovní hlediště pojme přibližně 2000 hostů pouze na představení.

„Bude to jeden ze dvou vrcholů sezóny,“ řekl místním médiím Jerry Olich, ředitel oddělení Arcibiskupského hradu a zahrad v Krumwichi.

„Museli jsme agenturu přesvědčit, že prostředí zámecké zahrady je soukromým místem, že dokážeme zajistit potřebné služby pro účinkující i diváky a prostor dostatečně velký pro mnoho návštěvníků.“

Během Malkovichova sólového vystoupení bude doprovázet herec hudební kritik Tvůrce Alexei Egodesman a Tak Ok Kim na housle, Max Bailey na violu, Thomas Carroll na violoncello a Hyung Ki Joo na klavír.

„Vždy jsem měl rád příležitost spolupracovat hudební kritik Malkovich říká o hře a jejím současném turné:

„Všichni jsme nadšeni, že jsme zpátky na cestě a poprvé také v USA, kde se účastníme večera složeného z některých z největších skladeb v historii vážné hudby, spojeného s poněkud nečekanými prvotními reakcemi na skladby některých renomovaných světových hudebních kritiků, aby Spolu s některými dalšími překvapeními.

John Malkovich není v Česku cizí. V roce 2011 přijel herec do Prahy vystupovat na jevišti Pekelná komedie Na hudebním festivalu Pražské jaro. Během té cesty on Uprostřed města byl vykraden hotelový pokoj; Herec přišel o několik tisíc korun a potřeboval v české metropoli vystavit nové doklady.

V roce 2009 byl Malkovich oceněn Křišťálovým glóbem na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

READ  Vyznamenejte "ortodoncii" na Filmfestu v Drážďanech

Malkovich dříve hrál v akčním thrilleru z roku 2017 OTEVŘENO, který se z velké části natáčel v Praze; Objevil se také v roce 1999 Posel: Příběh Johanky z Arkukterý se natáčel na místě po celé České republice.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.