Tématický nástroj Android 12 byl představen před spuštěním

Jako Před vydáním prvního náhledu vývojáře nás informujteJednou z velkých nových funkcí systému Android 12 jsou jeho pokročilé funkce přizpůsobení. Ačkoli se tyto nové možnosti v prvním náhledu pro vývojáře neobjevují, zkušený vývojář nám ​​dokázal poskytnout úvodní pohled na nový motivový nástroj pro Android 12.

Minulý měsíc jsme sdíleli, že Google pracuje na tomto novém podrobném systému motivů, který lze buď ručně upravit, nebo lze nastavit automaticky tak, aby odpovídal vaší tapetě. Vývojář pro Android Kdrag0n Sdílejte několik snímků obrazovky na Twitteru To ukazuje poslední možnost.

Na obrázku níže, kde byl ručně aktivován v náhledu pro vývojáře 1, nový nástroj pro motivy systému Android vybírá 12 barev z vaší tapety a upravuje systém tak, aby odpovídal, od rychlých nastavení a oznámení po tlačítka a snímky v nabídce Nastavení. Tento nový nástroj má kódové označení „monet“ Kdrag0n„V první verzi náhledu pro vývojáře to funguje„ dobře “.

Prostřednictvím vlastního výzkumu Dylan Roussel a Kyle Bradshaw zjistili, že některé soubory, na kterých by „příjem“ závisel na jejich plné funkčnosti, dosud v Android 12 Developer Preview 1 nejsou, což je pravděpodobně jedním z důvodů, proč to trvá hodně práce v zákulisí. Aktivace (zatím jsme ji nebyli schopni aktivovat sami).

V tuto chvíli není zcela jasné, kdy Google vydá uživatelům nástroj pro přizpůsobení „monetu“ pro Android 12, ale na základě předchozích let vydání během beta verze Android 12 to dává větší smysl. Letošní plán Toto vydání je umístěno někdy v květnu.

Dylan Russell A Kyle Bradshaw Přispějte k tomuto článku.

Další informace o Androidu 12:

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

READ  LOOPERS vychází na PS4 16. února 2023

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *