Starfield: Jak získat loď zdarma na začátku hry

Starfield: Jak získat loď zdarma na začátku hry
Foto: PureXbox

Existuje spousta vesmírných lodí, ke kterým máte přístup hvězdné poleSpousta opravdu skvělých her, které si můžete koupit a/nebo ukrást svým nepřátelům. Krádež věcí však může být v nejlepším případě pro vaše zdraví nebezpečná a nákup věcí, no… stojí peníze.

Pokud však chcete získat velmi pěknou loď zdarma na začátku hry, víme přesně, kde ji najít. Pojďme se podívat.

Starfield: Jak získat loď zdarma na začátku hry

Velmi brzy ve hře, během mise hlavní kampaně „The Old Neighborhood“, si vyzvednete poznámku s názvem „Tajná základna!“ Přečtěte si tuto poznámku ve svém inventáři a Dostanete za úkol najít The Mantis v jejich doupěti.

Poznámku najdete v Nova Galactic Staryard a spadne z nepřítele náhodně, stejně jako náhodně během The Old Neighborhood od jednoho z prvních nepřátel.

Jedná se o poměrně krátkou misi, která vyžaduje trochu střílení a jedno řešení hádanek, jehož řešení najdete zde. Jakmile se přes to všechno probojujete Ocitnete se v Mantis Lair, jakési velké Batcave, kterou stojí za to prozkoumat kvůli nějaké skvělé kořisti.

Spolu s pár zbraněmi a dalšími drobnostmi se vám dostane i do rukou Oblek Mantis a nejdůležitějsí Loď Razorleafcož je druh pásu.

Na začátku hry bylo těžké si něco takového dovolit, takže si tuto poznámku v The Old Neighborhood Quest rozhodně vezměte a okamžitě se vydejte dokončit tento označený úkol s jednou z nejlepších odměn ve hře. Nenechávejte tuto specifickou vedlejší misi ve svém záznamu!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *