Nekrolog Donald Workman – (1928-2021) – Waco, Texas

Donald Workman

Leden. 22. února 1928 – únor. 23, 2021

S velkým smutkem a velkou láskou truchlíme nad smrtí Donalda Arthura Workmana z Goulsonu v Texasu 23. února ve věku 93 let. Pokojně prošel kolem svého domu se svým synem vedle sebe.

Donově smrti předcházely dvě jeho blízké, Patricia Workman (DD1998) a Billy Jones (DD2010). Don unikl třetí lásce v životě, Billymu Monkovi. Donu v životě unikl jeho syn Mikel. Jeho určené dcery, Lynette a Beverly; Jeho bratr Daryl, manželka Lillian a švagrová Bonnie; Jeho vnoučata, Tianna a TC, a jejich manželky, Cash a Brittany, plus jeho tři vnoučata. Dona přežili také jeho vlastní adoptivní synové Curtis, Bruce, Corbett, Radney, Dean a Gary a bude si ho oblíbit a postrádat mnoho dalších členů rodiny a přátel. Donn nedávno předcházel smrti svého nejstaršího syna Lloyda Arthura Workmana „Skip“. Stejně jako jeho matka Olga; Otec, umění; A jeho bratr John.

Don se narodil v Minotu v Severní Dakotě a vyrůstal na rodinné farmě se svými dvěma bratry. Jako mladý dospělý byl povolán do armády, kde cestoval do zahraničí a plnil své povinnosti. Po armádě se usadil v Longview v Texasu, kde navštěvoval Le Turneau College a setkal se s Pat, matkou jeho dvou synů, Skippyho a Mikela. Po vysoké škole Don a jeho rodina během svého působení v komisi pro atomovou energii cestovali po jižních Spojených státech. Během spolupráce s AEC byl Don smluvně zkonstruován přetlakový kontejner obsahující spínač ovládání atmosféry, který byl transportován do vesmíru s přistáním na Měsíci v roce 1969. Následně se Don usadil v Goulsonu v Texasu, kde zastával pozici v TSTI jako programový ředitel. nakonec odešel z. Po odchodu do důchodu byl Don stále hlavní součástí společnosti, žil mladým a zábavným životem tancem s českými lidovými tanečníky na Západě a užíval si mnoho skvělých večeří se souborem Waco Gourmet. V následujících letech Dona miloval hraní na cribbage, vrchol a piky se svým synem Skippem, vnukem Terrym, Billym Monkem a Billy Jonesem. Rád si vzal na oběd do El Conu své děti, vnoučata a vnoučata a skočil na možnost vidět svou rodinu, byť jen na pět minut.

READ  Korea objektivem afrického novináře

Náš otec Don byl neuvěřitelně zvláštní člověk, který dělal úžasné věci, ovlivňoval životy tolik, tolik lidí. Nás a každého, kdo ho znal, bude nám velmi chybět. – Tiana a TC

Oslava Donova života se bude konat později, pravděpodobně letos v létě, kdy je skupinové shromáždění bezpečnější. Na budoucí vzdělávání vnuků Dona (Caine, Frank a Hazel) lze věnovat pamětní dary. Dary na památku Dona lze zaslat Terry Workmanovi na adrese Rambling Ridge Lane Carrollton, TX 75007, 1954 a uložit do příslušných vzdělávacích fondů.

Autor: Waco Tribune-Herald, 28. února 2021.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *