Počkejte, GameStop nyní prodává grafické karty Nvidia?

GameStop již nějakou dobu prodává herní počítače, včetně herních notebooků, monitorů, sluchátek, myší a reproduktorů, ale v Post-kamenná éra Vypadá to, že chce také část obchodních a desktopových komponent Best Buy od Newegg. A co je nejdůležitější, společnost začala prodávat grafické karty řady Nvidia RTX 3000 – „prodejem“ mám na mysli zapojení do stejného druhu výpisů, které tam sotva jsou, blikají a fungují jako jakýkoli jiný dodavatel GPU.

Jako počítačové hry ZprávyV tomto týdnu společnost GameStop provedla celé své týdenní kruhové oznámení, které se točí kolem počítačových her, včetně několika GPU, základních desek, napájecího zdroje a pouzdra:

GameStop se koná každý týden od 21. do 27. března.

Ve skutečnosti však GameStop prodával tyto GPU několik dní, téměř v okamžiku, kdy se vyprodaly. Nejprve se začal prodávat. Soudě podle odpovědí na tweety GameStop, to byla obvyklá reakce:

Nejlepší ze všeho je, že v současné době jsou komponenty PC pro GameStop dvě základní desky.

Vyberte si PC hardware GameStop, který je nyní k dispozici.

Je těžké vinit GameStop z prodeje komponent, ať už je to zábavný javascript nebo ne – Ceny ulic GPU Nvidia a AMD jsou zcela mimo kontrolu, Prodává se za hodnotu 2x-3x. Nechápu, proč by se GameStop mohl obtěžovat při nedostatku. Možná to může vylepšit vaše staré grafické karty Tovární doplňování? Dokonce Staré karty jsou velmi žádané právě teď.

READ  Konami přináší zpět pověsti Kojima Silent Hills PS5 s novým tajemným tweetem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *