Nejlepší nabídky 4K displejů Prime Day za říjen právě probíhají

Nejlepší nabídky 4K displejů Prime Day za říjen právě probíhají

Displej s rozlišením 4K udělá zázraky pro jakýkoli typ nastavení počítače, ať už se jedná o zařízení pro vytváření obsahu, domácí pracovní stanici nebo herní zařízení. Obvykle nejsou levné, ale naštěstí si nyní můžete užít úspory z Prime Big Deal Days 2023. S návratem nabídek Prime Day začali i další maloobchodníci nabízet úžasné nabídky obrazovek, aby drželi krok s cenami Amazonu. Vybrali jsme naše oblíbené a uvedli je zde, ale pokud vás něco zaujme, důrazně doporučujeme, abyste transakci ihned sledovali, abyste se ujistili, že můžete využít výhod této dohody.

27palcový 4K monitor Dell S2721QS – 300 USD, původně 330 USD

Dale

Monitor Dell S2721QS 4K nabízí rozlišení 4K Ultra HD na 27palcovém displeji, které spadá doprostřed 24palcového až 32palcového rozsahu doporučeného naším průvodcem nákupem počítačového monitoru, a obnovovací frekvenci 60Hz. Monitor je vybaven technologií Dell ComfortView Plus, která snižuje škodlivé modré světlo bez ovlivnění přesnosti barev, dvěma 3W reproduktory a dvěma porty HDMI.

32palcový inteligentní monitor Samsung M7 Series 4K – 300 USD, původně 400 USD

Samsung

Inteligentní displej Samsung M7 4K poskytuje na své 32palcové obrazovce rozlišení 4K Ultra HD s obnovovací frekvencí 60 Hz. Mezi ostatními monitory vyniká tím, že se může připojit přímo k vašemu domácímu Wi-Fi připojení pro přístup ke všem oblíbeným streamovacím službám, hrát videohry bez nutnosti konzole nebo herního počítače prostřednictvím Samsung Gaming Hub a dokonce fungovat jako PC. Ovládací centrum pro vaše další chytrá domácí zařízení. Chytrý displej Samsung M7 Series 4K dokáže také rozpoznat hlasové příkazy prostřednictvím Bixby od Samsungu nebo Alexa od Amazonu.

Gigabyte M28U 4K 28palcový monitor – 550 $, původně 600 $

GB

28palcový displej Gigabyte M28U 4K slibuje ostré detaily a přesné barvy s plynulými pohyby bez zpoždění díky obnovovací frekvenci 144 Hz a době odezvy 1 ms. Displej s rozlišením 4K podporuje AMD FreeSync Premium, který eliminuje trhání a zadrhávání obrazovky a zároveň se stará o vaše oči snížením emisí modrého světla a omezením blikání.

28palcový herní monitor Samsung Odyssey G7 4K – 550 dolarů, původně 800 dolarů

Samsung

Herní monitor Samsung Odyssey G7 4K je dodáván s 28palcovým displejem, který pozvedne váš herní zážitek, počínaje rozlišením 4K Ultra HD, obnovovací frekvencí 144 Hz a dobou odezvy 1 ms. 4K herní monitor také podporuje FreeSync Premium Pro od AMD a G-Sync od Nvidie, takže bude fungovat s většinou grafických karet na trhu, aby eliminoval zadrhávání a trhání obrazovky. Má také přístup k Samsung Gaming Hub a vašim oblíbeným streamovacím službám, to vše pouze s připojením Wi-Fi.

Samsung Odyssey Ark 4K 55palcový zakřivený herní monitor – 2 000 $, původně 2 700 $

Jacob Roach / Digitální trendy / Digitální trendy

Zakřivený herní monitor Samsung Odyssey Ark 4K nabízí rozlišení 4K Ultra HD, zakřivení 1000R na své 55palcové obrazovce, obnovovací frekvenci 165 Hz a dobu odezvy 1 ms. To, co jej odlišuje od ostatních, je jeho schopnost otáčet obrazovku na výšku, nazývanou režim kokpitu, prostřednictvím bezdrátového Arkdial, který funguje jako ovládací centrum pro obrazovku. Můžete naskládat ekvivalent několika monitorů pro jedinečný zážitek ze sledování.

Doporučení redakce
READ  Poznámky ke specifikacím telefonu Pixel 7 5x optický zoom, odemknutí obličejem a další

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *