Sledujte: Biden si zapomněl potřást rukou s brazilským prezidentem v nejnovějším trapném gaffe

Sledujte: Biden si zapomněl potřást rukou s brazilským prezidentem v nejnovějším trapném gaffe

Prezident Biden udělal svůj poslední trapný gaff ve středu, když se zdálo, že si zapomněl potřást rukou s brazilským prezidentem Luizem Inaciem Lulou da Silvou, známým jako „Lula“, než odešel z pódia po firemní akci.

K tomuto nešvaru došlo po Bidenově projevu o právech pracovníků v OSN v New Yorku, když si potřásl rukou s generálním ředitelem Mezinárodní organizace práce Gilbertem Houngbem, který byl také na pódiu, a pak se zastavil, aby zamával a pozdravil. pracovníci. Publikum, než se pomalu otočilo a odešlo.

Lula šla k Bidenovi, jako by mu chtěla potřást rukou, než si uvědomila, že prezident začíná jít opačným směrem. Pak se otočil, přesunul paži ke své straně jeviště a odešel, vypadal naštvaně.

Cary Lake posiluje svůj národní profil jako nejlepší alternativa k Trumpovi a kampaň republikánské strany před potenciálním kandidaturou v Senátu

Prezident Joe Biden nastupuje na scénu poté, co se střetl s brazilskou vlajkou, aby zahájil Partnerství pro práva pracovníků, na okraj 78. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů v New Yorku dne 20. září 2023. (Jim Watson/AFP přes Getty Images)

Smutek přišel ve stejný den, kdy byl Biden upálen na sociálních sítích, protože – podle zprávy z novin – vyprávěl stejný příběh na sbírce dvakrát, jen pár minut po sobě, což uživatelé poznamenali „téměř slovo od slova“.

„Po krátkém vychvalování svých ekonomických výsledků prezident zvažoval své rozhodnutí kandidovat na prezidenta,“ uvedl ve zprávě Jonathan Lemire z Politico, který ve středu s prezidentem cestoval. „Vyprávěl příběh o událostech v Charlottesville v roce 2017 jako důvod pro svou kampaň. O několik minut později vyprávěl příběh znovu, téměř slovo od slova.“

Sledujte: Trump rozdává pizzu svým příznivcům v baru v Iowě

Uživatelé propagovali zprávu jako důkaz, že věk 80letého prezidenta se stal faktorem v jeho prezidentské a znovuzvolební kampani. Obvinění, kterému čelil Na obou stranách uličky od jeho nástupu do úřadu.

Průzkum Associated Press-NORC minulý měsíc zjistil, že 77 % Američanů tvrdí, že Biden je příliš starý na druhé funkční období. Zatímco 89 % republikánů vyjadřuje tento sentiment, což není překvapivé, 69 % demokratů také tvrdí, že Biden podle průzkumu již tento úkol nezvládá.

KLIKNĚTE ZDE A ZÍSKEJTE APLIKACI FOX NEWS

Fox News Digital požádala Bílý dům o vyjádření.

K této zprávě přispěl Andrew Mark Miller z Fox News.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *