Sky a CANAL+ Group uzavřely nová vysílací partnerství s WTA

Sky a CANAL+ Group uzavřely nová vysílací partnerství s WTA

Vysílatelé Sky a CANAL+ oznámili nové smlouvy s Hologic WTA Tour, které přivedou fanoušky blíže k tenisové akci než kdy předtím.

Sky oznámila pětiletou smlouvu s WTA a ATP Tours a slibuje, že od roku 2024 bude každoročně vysílat více než 80 turnajů a více než 4 000 zápasů. Toto komplexní pokrytí bude dostupné ve Spojeném království, Irsku, Itálii, Německu, Rakousku a Itálii. Švýcarsko, včetně WTA Finals, všech 1000, 500 a 250 akcí, Nitto ATP Finals a Next Gen ATP Finals v podání NEOM.

Skupina CANAL+ navíc zajistila exkluzivní vysílání Hologic WTA Tour v České republice a na Slovensku od ledna 2024 na pět sezón. To zahrnuje WTA 1000s, 500s, různé 250s a WTA Finals. Na obchodu se budou podílet významné české a slovenské hráčky jako Markéta Vondroušová, Petra Kvitová a Karolína Plíšková.

Pokrytí Sky bude dostupné na Sky Sports, NOW a WOW s hloubkovou analýzou a postřehy, které poskytnou Gigi Salmon, Tim Henman, Laura Robson a Jonathan Overend. Fanoušci se mohou během roku těšit na tenisové zápasy, ve kterých vystoupí špičkoví hráči jako světová jednička Iga Swiatek a Novak Djokovič, po boku hvězd jako Rafael Nadal, Aryna Sabalenka, Jannik Sinner a Naomi Osaka.

Steven van Rooyen, výkonný viceprezident a generální ředitel společnosti Sky UK a Europe, řekl: „Toto je skvělý čas sledovat turnaje ATP a WTA na Sky Sports na našich trzích, protože tenis vstupuje do nové éry se vzrušujícími novými talenty, které si razí cestu. na vrchol tohoto sportu. Jsme odhodláni spojit obě turné dohromady. Společně zvýšit profil mužských a ženských hvězd a poskytnout prvotřídní zpravodajství o 80 událostech během 48 týdnů v roce.“

Mark Webster, generální ředitel ATP Media, řekl: „Jsme velmi nadšeni závazkem, který vidíme od Sky k mužskému a ženskému tenisu. ATP Media je hrdá na to, že produkuje a dodává obrovské množství prvotřídního obsahu vytvořeného na ATP Tour. a všechny tři entity Sky se ukázaly jako ideální partneři pro poskytování tohoto obsahu našim mnoha tenisovým fanouškům. Sdílíme mnoho stejných hodnot, usilujeme o inovace a dokonalost a doufáme, že je to jen začátek úžasné nové kapitoly pro tenis na těchto trzích Sky.

READ  Kudela se odvolá na Sportovním arbitrážním soudu kvůli zákazu 10 zápasů za rasové zneužívání hvězdy Rangers

Marina Storti, generální ředitelka WTA Ventures, nadšená: „Toto partnerství je skvělou zprávou pro tenisové fanoušky, kteří se mohou těšit na ještě větší vzrušení z Hologic WTA Tour v roce 2024 a dále s vylepšeným kalendářem, který ještě zvýší laťku tohoto sportu. dále.“ “ . Sky Sports je známá tím, že podporuje sporty světové úrovně, a víme, že vytvoří fantastickou novou platformu, která na jednom místě představí naše vynikající sportovce WTA a ATP. Budoucnost ženského sportu je jasná a čeká ho další růst.

Ladislav Šihašek, viceprezident CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko, zdůraznil rostoucí oblibu tenisu v těchto regionech a úspěchy českých hráčů.

„O práva WTA jsme měli velký zájem z několika důvodů,“ řekl Čiháček. Jedním je obliba tenisu v Česku a na Slovensku obecně a druhým úžasné úspěchy, kterých čeští hráči v posledních letech dosáhli. Turnaje se navíc konají prakticky celoročně a sleduje je vysoké procento diváků, včetně mnohem vyššího procenta žen než ve většině ostatních sportů.

Storti ocenila novou dohodu se společností CANAL+ a uznala její význam při podpoře ženského sportu.

„Vzhledem k tomu, že elitní hráči soutěží na špičce našeho sportu rok co rok, včetně mnoha z České republiky a Slovenska, nepochybujeme o tom, že diváci CANAL+ si užijí vzrušující sezóny akcí na Hologic WTA Tour,“ řekl Storti. „Jsme nadšeni, že můžeme uzavřít tuto novou smlouvu s CANAL+ na příštích pět sezón, protože rozšiřují svou stopu v tenise a svůj závazek vůči vizi ženského sportu.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *