Stenson, Antcliff top po prvním kole Czech Masters | Sportovní

VYSOKY UJEZD, Česká republika (AP) – Bývalý šampion British Open Henrik Stenson a Maverick Antcliffe dosáhli vedení 5 pod 67, aby se o vedení rozdělili po čtvrtečním úvodním kole Czech Masters.

Stenson zasáhl orla na deváté jamce a přidal tři ptáky pro bezchybný běh, aby zapůsobil na kapitána evropského Ryder Cupu Padraiga Harringtona, který hrál po boku Švéda.

“Jsem velmi spokojený s výsledkem,” řekl Stenson, který nevyhrál European Tour od vítězství na British Open 2016. “Dal jsem několik opravdu dobrých střel, konkrétně u devíti, u těch dvou, které jsou dobré. Bylo jich několik.” vzestupy a pády, s nimiž nejsem spokojen – se svým nasazením – na houpačce jsem pilně pracoval a musím tvrdě pracovat i nadále. “

Australan, který usiluje o svůj první titul na European Tour, skončil se šesti ptáky a bogey.

“Začal jsem dobře a snažil jsem se udržet věci v pohybu,” řekl Antcliffe.

Devět hráčů svázalo jednu ránu na třetím místě.

Patří mezi ně nadějný Ryder Cup Danny Willett z Anglie, mistr České republiky Masters 2016 Paul Peterson ze Spojených států a místní oblíbenec Ondrej Leiser z České republiky.

Willett se snaží připojit k evropskému týmu Ryder Cup a výhra v golfovém resortu Albatros nedaleko Prahy ho postaví do soutěže. Evropa čelí v září v pískající úžině Spojeným státům.

READ  Krijikova plánuje oslavit tituly zametající Paříž vzácným douškem šampaňského

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *