Komorní hudba Tulsa představuje WindSync na virtuálním koncertu zdarma Zábava

Součástí programu jsou také „Lightspeed (Fanfare pro orchestr)“, hudební skladba pro rok 2019 od 24letého skladatele Kevina Daye a „Dvě romance pro housle a orchestr“ od Adolpha Hillstork. Sólistou tohoto díla bude hlavní houslista TSO Geoffrey Quinn.

Je naplánováno uzavření Symfonie č. 9 s názvem „Z Nového světa“ v režii Antonína Dvořáka. Symfonie byla částečně inspirována Dvořákovými cestami po Spojených státech v 90. letech 19. století, i když šlo spíše o reakci na to, že se nacházel mimo českou domovinu, než o dílo plné amerických témat.

Je ironií, že jedno z původních Dvořákových témat z Druhé věty v podání anglického století bylo adaptováno do písně „Goin ‚Home“, která jí dala jedinečný hudební život.

Další informace a přístup k poznámkám k programu koncertu naleznete na adrese http://www.photoshoot.com/ tulsasymphony.org.

Broadway na promítání filmu „Válečný kůň“

Seriál „Broadway on Film“ společnosti Tulsa PAC končí „War Horse“, oceňovaným dramatem podle nejprodávanějšího románu Michaela Morpurga.

Produkční film bude uveden v Národním divadle v Londýně v Anglii v 20:00 v sobotu 27. února na velkém plátně v Chapman Music Hall v Tulsa PAC, 101 E. Third St. V hledišti byly uspořádány masky a lavičky, které pomáhaly udržovat sociální distancování.

READ  Poulter překonal ztrátu babičky a vyhrál Wimbledon | KWKT

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *