ŠKODA AUTO: Vášnivý závazek k lednímu hokeji od roku 1992

MLADA Boleslav, 19. května 2022 – ŠKODA AUTO je hlavním sponzorem letošního mistrovství světa IIHF v ledním hokeji ve Finsku. Letos si připomínáme 30 let partnerství s touto mezinárodní sportovní událostí. Automobily Škoda a MS v ledním hokeji jsou přidruženy od roku 1992 a o rok později se český výrobce stal hlavním sponzorem akce. Od té doby je logo značky na předních místech v arénách a na dějištích a Škoda také pravidelně dodává vozový park pořadatelům. Jednou ze značek turnaje se navíc stala Crystal Trophy navržená ŠKODA Design pro nejlepšího hráče.

OKODA AUTO se stala partnerem Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 1992, kdy se akce konala v Praze a Bratislavě, ještě v Československu. O rok později se česká automobilka stala hlavním sponzorem mistrovství světa v ledním hokeji a rozšířila svůj závazek; Logo značky se objevilo ve středovém kruhu a na dresech hráčů. První oficiální vozy, které se v šampionátu objevily, byly ŠKODA FAVORIT a FORMAN na šampionátu 1993 v Mnichově. Od té doby ŠKODA AUTO těží z velkého zájmu veřejnosti a přístupu k mezinárodnímu sportovnímu klání, aby představila své nové modely mezinárodnímu publiku.

V roce 1996 představila Škoda první novodobou generaci bestselleru Octavia během mistrovství světa v ledním hokeji ve Vídni a v roce 2008 se fanoušci mohli podívat na druhou generaci SUPERB v kanadských městech Quebec a Halifax. V televizi se zároveň začaly vysílat reklamy na modelku. V roce 2019 měla ŠKODA AUTO svůj elektrický debut na mistrovství světa v ledním hokeji na Slovensku, kde představila modely SUPERB iV a CITIGO.H Za čtvrté.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2022 – ENYAQ COUPÉ RS iV je hvězdou flotily
ŠKODA AUTO v rámci své účasti, která byla v roce 2017 zapsána do Guinessovy knihy rekordů za nejdelší významný sponzoring v historii světových sportovních šampionátů, nabízí pořadatelům letošního MS v ledním hokeji 45 vozů. Flotila zahrnuje 15 vozů ENYAQ COUPÉ RS iV. S výrobní kapacitou 220 kW se jedná o nejvýkonnější sériový model značky Škoda, jaký byl kdy vyroben. Vozový park dále zahrnuje 30 vozidel modelové řady SUPERB iV s plug-in hybridním pohonem a SUV KODIAQ.

READ  Naomi Ósakaová se připojuje k výzvám k odpovědi po obviněních z #MeToo

Skoda Design Crystal Awards pro nejlepšího hráče turnaje
Designové oddělení ŠKODA AUTO od roku 2018 navrhuje skleněnou trofej pro nejlepšího hráče šampionátu. Trofejní kousky jsou inspirovány bruslařskými značkami a kombinují dynamiku ledního hokeje se současným emotivním designovým jazykem české automobilky. Výjimkou není ani letošní ročník – unikátní trofej bude nejlepšímu hráči předána v závěrečný den turnaje při předávání cen.

Sociální média, palubní deska Škoda a aplikace IIHF
Automobilka má exkluzivní obsah pro fanoušky ledního hokeje na svých oficiálních sociálních sítích a ŠKODA Storyboard. Mimo jiné zde najdou přehled třicetiletého partnerství mezi ŠKODA AUTO a IIHF šampionátem v ledním hokeji. ŠKODA AUTO opět podpoří mistrovství světa v ledním hokeji jako sponzor oficiální aplikace mistrovství IIHF 2022. Udržuje fanoušky v aktuálním stavu s nejnovějšími výsledky a akcí na ledě a je k dispozici ke stažení zdarma z obchodu Google Play nebo App Store.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.